Apie Blog’ą

Esu Tomas, vienas iš šio blog’o autorių bei kūrėjų. Blogą rašau jau daugiau nei šešerius metus. Pradėjau rašyti dar studijuodamas finansų ekonomiką Didžiojoje Britanijoje ir tai tapo mano pomėgiu, kurį tęsiu iki šiol.

Blogas yra skirtas žmonėms, kuriems rūpi jų pačių tobulėjimas ir saviugda. Rašau asmeninių finansų, ekonomikos, investavimo, politikos bei saviugdos temomis. Tai yra sritys, kurios man yra įdomios, ir mano sukaupta patirtis gali būti naudinga skaitytojams.

Esu baigęs finansų ekonomikos bakalaurą Didžiojoje Britanijoje, ir esu sukaupęs daugiau nei penkerių metų darbo patirtį Didžiosios Britanijos finansų ir draudimo srityse. Teko dirbti tiek draudimo kompanijose, tiek investavimo konsultacinėse bendrovėse, atsakingose už milijardus svarų investicijų. Teko bendradarbiauti su didžiausiais pasaulio investiciniais fondais, bankais bei konsultacinėm bendrovėm.

Be to, investicijomis, ekonomika bei kitomis aktualijomis jau domiuosi daugiau nei 15 metų, todėl, manau, jog turiu pakankamai patirties patarti ir konsultuoti šiais klausimais. Savo kapitalą taip pat valdau pats, todėl pats valgau tą, ką patariu.

Blogą rašau todėl, jog noriu padėti skaitytojams būti labiau sąmoningiems investicijų, ekonomikos bei politiniais klausimais. Aš nuoširdžiai tikiu, jog vienintelis Lietuvos pranašumas prieš kitas pasaulio šalis yra žmogiškasis kapitalas ir jo gerinimas. Tikiu, jog mano blogas gali kažkiek prisidėti prie to.

Galiausiai, blogo rašymas padeda man geriau suprasti ir sudėlioti savo mintis bei leidžia gerinti rašytinės komunikacijos įgūdžius.

Gero skaitymo!