Ar tikrai šeimos atostogos gali būti be streso?

Ar tikrai šeimos atostogos gali būti be streso?

Ar tikrai šeimos atostogos gali būti be streso? Atostogos su vaikais gali tapti nelengvu uždaviniu ir dideliu išbandymu tėvams. Linksmos ir įdomios šeimos atostogos reikalauja šiek tiek išankstinio pasiruošimo. Kaip jūs sprendžiate, kur vykti? Ar atsižvelgiate į sąlygas, kryptį ir kainą? Ar vertėtų važiuoti į paplūdimį, o galbūt prie ežero ar į kaimą? Poilsio vietų keitimas kiekvieną kartą gali labai paįvairinti jūsų atostogas.

Ar tikrai šeimos atostogos gali būti be streso?

Šiais laikais vienas svarbiausių kriterijų, renkantis vietą atostogoms – kaina, nes darosi vis sunkiau sutilpti į mažėjantį šeimos biudžetą.

Dvylika patarimų

Už keliones mokėkite kortele dėl papildomos apsaugos, nes pasitaiko įvairiausių klaidų ir netikėtumų skrydžių bendrovėse ir pan.

Jei nesate priklausomas nuo biudžeto, pasižiūrėkite sėdimų vietų išdėstymus svetainėje SeatGuru.com ir išsirinkite tinkamiausius jūsų šeimai.

Nepamirškite pasiimti svarbiausių vaistų nuo įvairių negalavimų – taip išvengsite bendravimo su užsienio daktarais ir medicininėmis įstaigomis. Galite paprašyti šeimos daktaro ar vaistininko, kad padėtų jums susiruošti medicininį krepšelį arba duotų panašių vaistų, kuriuos galima įsigyti užsienyje, sąrašą.

Naudinga pasidomėti:

Pasiimkite daug popierinių servetėlių, nes jų dažnai prireikia keliaujant su vaikais.

Nepamirškite dėmių valiklio ir skalbimo miltelių, kad netektų pirkti naujų drabužių, atsitikus netikėtai bėdai.

Pasiimkite daug įvairaus dydžio maišų su užtrauktukais, jų labai dažnai gali prireikti.

Jeigu keliaujate su mažais vaikais, įsidėkite įvairių užtiesalų ir rankšluostukų, nes gali tekti juos pasitiesti ant nešvaraus paviršiaus.

Įsidėkite užkandžių bei sulčių dėžučių, tačiau venkite visko, kas gali ištęžti ar sudužti.

Būtinai pasiimkite mėgstamiausius vaikų žaislus, kad jie turėtų veiklos ir atitrauktų dėmesį nuo skrydžio nerimo ir baimės. Jei tai nepadės, turėkite mėgstamiausių saldainių. Vyresnieji vaikai bus patenkinti turėdami visokiausių elektroninių dalykėlių. Audio knygos tinka įvairiausio amžiaus keleiviams ir yra labai geras pasirinkimas.

Dėvėkite patogius, tamprius drabužius, kurie nevaržo judesių. Įsidėkite atsarginių drabužių, jei netikėtai užkluptų lietus. Avėkite patogius, lengvai nuaunamus batus, nes gali tekti juos nusiauti paprašius apsaugos darbuotojams.

Informacija internete

Prieš kelionę stenkitės kuo daugiau surinkti informacijos internete. Gausu diskusijų forumų, kuriuose aptariami įvairiausi poilsio namai ir vietovės. Pasitarkite su jau ten buvusiais žmonėmis, prašykite patarimų. Ne visos poilsiavietės tinkamos poilsiui su mažais vaikais arba paaugliais. Prieš kelionę susisiekite su poilsio namų ar viešbučių administracija ir išsiaiškinkite ar nėra kokių problemų, keliaujant su vaikais.

Nepamirškite sveikatos draudimo, galiojančio visoje Europoje (EHIC European Health Insurance Card). Nors ši kortelė ir neapima daugumos svarbių dalykų, tačiau, tikėkimės, jums jų ir neprireiks!

Talpina SEO straipsnius

About the author