Blog’o atnaujinimas

Tomas S.

Norėčiau visus skaitytojus pasveikinti su praėjusiom Šv. Kalėdom ir Naujaisiais metais. Kaip ir praėjusiais metais linkiu visiems investuoti į save, dažniau sustoti ir skirti daugiau laiko sau.

Paskutinį mėnesį neberašiau, nes dirbome ties blogo dizaino ir funkcionalumo atnaujinimu. Naujas tinklapis jau veikia, todėl laukiu jūsų komentarų.

Turbūt vienas iš svarbiausių naujų patobulinimų yra galimybė prisijungti prie šio projekto ir pasidalinti savo įrašais. Užpildykite registracijos anketą, o aš ją perskaitęs jums parašysiu. Jeigu atsakymas neigiamas, bet jūs vis tiek norite rašyti, susisiekite elektroniniu paštu ir pasistengsime kažką sugalvoti. Mano tikslas yra ir toliau su skaitytojais dalintis kokybišku bei patikimu turiniu.

Nuo šiol galite blogo naujienas užsisakyti elektroniniu paštu. Pats taip dažnai seku man patinkančius tinklaraščius, todėl ir mano skaitytojai to nusipelno.

Atidariau naują “Klauskite” skiltį, kurioje galite manęs klausti kokių tik norite klausimų (Visko nežinau, bet kompetencijos tam tikrose srityse turiu). Šioje skiltyje bus išsaugomi tiek jūsų klausimai, tiek mano atsakymai.

Sukūriau ir naują “Mano Investicinis Portfelis” skiltį, kur pasidalinsiu informacija apie vertybinius, kuriuos šiuo metu turiu savo investiciniame portfelyje. Šią informaciją papildysiu kiekvieną mėnesį. Į vertybinių popierių grąžą įtraukiu tiek vertės kitimo, tiek vertybinių popierių denominuotos valiutos kitimo grąžą, bet gautų dividendų neįtraukiu.

Taip pat atsirado ir nauja “Knygos” skiltis, kur aš pasidalinu savo perskaitytų knygų aprašymais.

Sukūrėme ir naują paieškos funkciją, kuri jums leis susirasti norimą informaciją pasinaudojus raktažodžiais.

Galiausiai, jeigu manote, jog blogas jums yra naudingas ir įdomus, galite jį paremti, pasinaudodami PayPal.

#Blogo atnaujinimas #klauskite #knygos #mano investicinis portfelis

Skaityti toliau

Skaitytojų komentarai