Filmas apie Warren Buffett

Tomas S.

Šią savaitę daug neskaičiau, bet nusprendžiau pažiūrėti HBO kompanijos 2017 metais išleistą dokumentinį filmą apie garsiausią vertės investavimo atstovą – Warren Buffett. Warren Buffett ir jo kompaniją Berkshire Hathaway esu rašęs ne viename iš savo įrašų. Šis filmas apie Warren Buffett yra skirtas žiūrovui, kuriam nereikia turėti ekonominių ar finansinių žinių. Filmas tikrai įdomus ir labai lengvai žiūrisi.

Tiems, kurie norėtų apie Warren Buffett sužinoti daugiau, siūlau perskaityti mano kelis ankstesnius straipsnius:

 • Warren Buffett ir jo kompanijos Berkshire Hathaway investavimo istorija rasite šiame įraše.
 • Warren Buffett ankstyva investavimo strategija buvo įtakota šios knygos.
 • Labai gera knyga apie Warren Buffett investavimo partnerį Charlie Munger.

Iš Warren Buffett pasimokyti gali kiekvienas, todėl nepraleiskite progos susipažinti su šiuo puikiui investuotoju.

#Berkshire Hathaway #Charlie Munger #investavimo istorija #Investavimo strategija #Vertės investavimas #Warren Buffett

Skaityti toliau

Skaitytojų komentarai

 • Graf

  Puikus filmas! Tikrai ne eilinis zmogus

  • Tomas S

   Is jo ir Charlie Munger galima tikrai nemazai pasimokyti.

   • Graf

    Galima, bet vieno dalyko neismoksi: uosles kur kada ka investuoti, kaip Warren istorija rodo, jo uosle tokiems dalykams buvo ypatingai gera, matyt jau gime su tokia, nes ismokti mano nuomone to neimanoma 🙂 Bet faktas visa jo partirtis sioje srityje yra be galo pamokanti ir naudinga

    • Tomas S

     Na nezinau, as manau, kad visko ismokti imanoma, tik reikia labai noreti, o tai reiskia – dirbti. Ankstyva sekme investavimo versle taip pat labai daug ka reiskia.

     • Graf

      Jisai jau budamas 30 buvo sukaupes dideli kapitala ir sekmingai investaves, kazin ar siai dieniai tokiu analogu yra. Ir ne del to kad mazai noro pas kazka ar per mazai dirba, tiesiog uosles nera ir tos vidines nuojautos

     • Tomas S

      Matai, kas liečia Warren Buffett, tai jis iš pasiturinčios šeimos, kas tikrai jam labai pradžioje padėjo tiek gauti gerą išsilavinimą, tiek ir pradinį kapitalą, tiek inside information. Manau, kad jis tikrai vienas geriausių investuotojų, tačiau, kai kurių detalių tikrai neverta pamiršti.