Įdomiausios savaitės nuorodos

Tomas S.

Šios savaitės nuorodos apie verslą ir investavimą:

  • Prekyba deimantais yra dažnai asocijuojama su žydų įtaka. Šis straipsnis apie tai, kaip indai perėmė prekybą deimantais Antverpene iš žydų.
  • Šiuo metu investavimo padangėje yra atsiradę daug kalbų apie tai, ar verta savo kapitalą patikėti investiciniams fondams, kadangi jų rezultatai po jiems sumokamų mokesčių yra prastesni nei investavimas į paprastą rinkos etf“ą. Šis straipsnis apie tai, jog, norint uždirbti iš tam tikros aktyvios strategijos reikia į ją investuoti ilgam, o dar geriau investuoti į diversifikuotą portfelį skirtingų aktyvių strategijų.
  • Investiciniai fondai dažnai teigia, jog jie sumažina vienokią ar kitokią investavimo riziką. Šis įrašas parodo, jog rizika nėra sumažinama, ji tiesiog yra pakeičiama kita rizika.
  • Norint įsitikinti, jog vienas ar kitas fondas tikrai gali nugalėti paprastą rinkos etf’ą, neužtenka pasižiūrėti tik į trumpalaikius investavimo rezultatus. Tam, kad tokią nuomonę apie fondą susidaryti, reikia rezultatų ilguoju laikotarpiu ir skirtingose rinkų būsenose. Šis įrašas apie tai, jog trumpuoju laikotarpiu ar esant specifinėm rinkos sąlygom, gerus rezultatus parodo ir blogos investavimo strategijos.
#Deimantų prekyba #etf'ai #etf'as #investavimas #investiciniai fondai #Rizika #žydai

Skaityti toliau

Skaitytojų komentarai