Įdomiausios savaitės nuorodos

Tomas S.

Man geras savaitgalis yra toks savaitgalis, kai aš galiu surasti laiko pamąstymams ir skaitymui. Labai svarbu kartais sustoti ir pamąstyti apie „big picture“. Dažnai pasiklystame, skubėdami atlikti dar vieną darbą, pasiruošti dar vienam susirinkimui ar peržiūrėti dar vieną „juokingą“ video, nesurasdami laiko sau. Manau, kad savaitgalis kiekvienam gali būti puikus laikas, kada galima pamąstyti apie strateginius prioritetus ir investuoti į save, todėl kiekvienos savaitės pabaigoje skirsiu dėmesio skyreliui „įdomiausios savaitės nuorodos“ ir pasistengsiu su jumis pasidalinti įdomesniais straipsniais, kurie galbūt padės jūsų dėmesį atitraukti nuo „juokingų“ video.

Šios savaitės top 5 įdomiausios savaitės nuorodos (Neplanuoju dėti daugiau kaip 5):

1.Kas jau senai skaito šį blogą žino, jog man viena iš svarbiausių investicijų yra savo laiko investavimas. Šiame įraše žydų rabinas pasidalina savo mintimis apie laiko svarbą kiekvieno gyvenime.

2. Kitas svarbus aspektas kiekvieno gyvenime turėtų būti savęs pažinimas. Psichologija, o ne žinios ar jūsų intelektas, turės didžiausią įtaką jūsų gyvenimo profesinei sėkmei. Šis įrašas apie tai, kaip dažnai mes galvojame, jog būtent mes esame teisūs, o visi kiti – ne.

3. Silicio slėnis turbūt buvo ir bus svarbiausias pasaulio inovacijos šaltinis. Daugelis investuotojų bei žmonių, norinčių tapti naujų verslų įkūrėjais, su susižavėjimu stebi kas vyksta būtent čia. Silicio slėnyje gimė daug garsiausių, o dabar ir didžiausių pasaulyje kompanijų, tačiau ne visada viskas, kas „parduodama“ čia yra tikra. Šis įrašas yra apie kompanijos Theranos kilimą ir kritimą.

4. Kaip ir Silicio slėnis, taip ir investicinių fondų industrija susilaukia daug dėmesio ne tik iš investuotojų, bet ir iš „paprastų“ žmonių. Visada pavydu, kai išgirsti, jog vienas ar kitas fondas uždirbo milijardus savo investuotojam. Šis įrašas būtent apie tai kaip vienas iš tokių fondų investuoja ir ne visada uždirba tuos milijardus savo investuotojam.

5. Viena geriausių knygų apie investavimą, kurią perskaičiau šiais metais yra – „Outsiders„. Šią knygą perkaityti viename iš savo metinių laiškų investuotojams rekomenduoja Warren Buffett. Aš ir pats pasistengsiu parašyti įrašą apie šią knygą, nes ją būtina perskaityti ir įsisavinti kiekvienam investuotojui. Šis įrašas yra ne apie šią knygą, bet apie vienos iš kompanijų vadovą aprašytą šioje knygoje – Henry Singleton. Henry Singleton Teledyne konglomerato vadovas, kuris nesiklausė Wall Street patarimų, ką ir kaip jam daryti su kompanijos turtu, o racionaliai įvertinęs situaciją elgėsi taip, jog galėtų padidinti Teledyne akcininkų turto vertę.

#Įdomios nuorodos #investavimas #investuotojai #kompanijos #laiko investavimas #savęs pažinimas #Silicio slėnis #Warren Buffett

Skaityti toliau

Skaitytojų komentarai