Įdomiausios savaitės nuorodos

Tomas S.

Ši savaitė yra viena iš tų savaičių, kai neperskaičiau jokių įdomesnių straipsnių. Galbūt skaičiau mažiau, bet informacijos kokybė nebuvo kažkokia įspūdinga, todėl jūsų galvos su bevertėm nuorodom neapkrausiu. Pasidalinsiu tik keletu knygų, kurias šiuo metu skaitau.

Šia savaitę pradėjau skaityti tris knygas:

1. “The History of the Decline and Fall of the Roman Empire” – ši knyga yra parašyta dar 18 amžiuje anglo Edward Gibbon. Aš skaitau sutrumpintą šios knygos versiją, nes kiek žinau originalo senovinė kalba yra labai sudėtinga. Ši knyga yra viena iš klasikų, kurią būtiną perskaityti kiekvienam. Nusprendžiau ją skaityti dabar, kadangi noriu sužinoti kaip Romos Imperija žlugo. Turime panašų dabartinį precedentą Didžiosios Britanijos pasitraukimą iš Europos Sąjungos (Brexit) ir prognozuojamą Didžiosios Britanijos žlugimą.

2. “Feeding Frenzy: The New Politics of Food” – pastaruoju metu susidomėjau, ką ir kaip valgau, iš kur tai atkeliauja, kas naudinga, o kas ne. Galbūt toks jau mano amžius, bet esu nusivylęs savo žiniomis apie maistą. Lietuvos edukacinė sistema mums tikrai nepadėjo ir nepadeda įgyti žinių apie procesus, kuriuos atliekame mažiausiai tris kartus per dieną. Be to, maistas ypatingai įtakoja mūsų sveikatą. Ką apie maistą sužinojote mokykloje?

3. “The 4-Hour Body” – tai dar viena Tim Ferris knyga apie tai, kaip turėti sveiką kūną bei gerą sveikatą, investuojant minimalų kiekį laiko bei pastangų. Aš labai mėgstu Tim Ferriss podcast’ą bei kitą jo knygą – “The 4-Hour Work Week”.

 

#Brexit #Įdomios nuorodos #knygos #maistas #sveikata

Skaityti toliau

Skaitytojų komentarai