Įdomiausios savaitės nuorodos

Tomas S.

Šventės praėjo, todėl blogo kategorija „Įdomiausios savaitės nuorodos“ ir vėl su jumis. Prisipažinsiu, jog šią savaitę nieko tikrai įdomaus neperskaičiau, tačiau per žiemos švenčių pertraukėlę sukaupiau keletą įdomių nuorodų. Šios savaitės nuorodos:

Dažnai tiek verslai, tiek ir žmonės, norėdami nukonkuruoti kitus, turi turėti tam tikrus tvarius pranašumus. Tvarus pranašumas, tai toks pranašumas, kuris niekada nesibaigia. Tarkim, Saudo Arabijos pranašumas prieš kitas šalis yra naftos rezervai, tačiau šis pranašumas nėra tvarus, kadangi naftos rezervai kažkada baigsis. Šis striaipnis yra apie tvarius pranašumus, kuriuos kultyvuojant, galite tapti sėkmingesni.

Per paskutinius turbūt 10 metų arba tiksliau kiek aš atsimenu, labai išpopuliarėjo greitasis skaitymas. Išbandžiau jį ir aš, tačiau man jis netinka. Paprasčiausiai mano smegenys nedirba taip greitai, todėl skaitydamas labai greitai, blogai įsisavinu medžiagą. Skaitau aš tam, kad medžiagą įsisavinčiau, todėl nusprendžiau, jog man ir greitajam skaitymui nepakeliui. Šis straipsnis yra būtent apie tokį tikrą negreitą skaitymą, norintiems įsisąvinti skaitomą medžiagą.

Jau kažkada esu minėjęs, jog man investavimas nėra tik skaičiai ir formulės, tačiau man tai yra ir menas. Skaičiai ir formulės jums padės labai gerai nupasakoti praeitį, tačiau investuotojui svarbi ateitis, o ateities skaičiai be geros vaizduotės jums nuspėti nepadės. Investavimas yra ne tik mokslas, bet ir menas. Šis straipsnis yra būtent apie tai.

Jau ne viename savo įraše esu minėjęs finansų profesoriaus Aswath Damodaran vardą. Viename iš paskutinių savo įrašų profesorius pasidalina su visais finansiniais duomenimis, kurie gali būti naudingi kiekvienam investuotojui ar studentui. Juos galite rasti čia.

#ateitis #greitasis skaitymas #investavimas #investuotojas #mokslas #pranašumas #tvarus pranašumas

Skaityti toliau

Skaitytojų komentarai