kiek kainuoja seo straipsniu talpinimas

Kiek kainuoja straipsnių talpinimas

Kiek kainuoja straipsnių talpinimas. Išnaudojus visas galimybes nemokamai patalpinti straipsnius tenka pereiti prie investicijų, kurios leidžia sustiprinti esamas pozicijas paieškos sistemoje, pakilti aukščiau konkurentų. Todėl mokamas straipsnių talpinimas praplečia galimybes siekiant maksimalių rezultatų.

Kiek kainuoja straipsnių talpinimas

Kiek kainuoja straipsnių talpinimas

SEO yra sudėtingas ir mitais apipintas procesas, tačiau vienas dalykas yra aiškus bet kuriam SEO specialistui. Be išorinių nuorodų talpinant straipsnius pasiekti norimų pozicijų paieškoje (SERP) bus tiesiog neįmanoma. Gana painu, tačiau be išorinio optimizavimo ir vidinio optimizavimo – jokios naudos, lygiai taip pat, kaip ir be vidinio optimizavimo ir išorinio optimizavimo gėrio nedaug. Painu, bet tikslu. Jeigu norite pasiekti norimų rezultatų, jums ne tik reikės sutvarkyti svetainės vidų pagal SEO kriterijus, bet ir užsakyti išorinių nuorodų. Kurias sukuria kokybiškų straipsniu talpinimas TavoSiena.lt kataloge.

Naudinga pasidomėti:

Kaip vyksta talpinimo procesas

Kaip tai vyksta? SEO straipsnių talpinimas Lietuvoje nėra sudėtingas. SEO katalogų sąrašus galima rasti tiek įvairiose grupėse, tiek socialiniuose tinkluose. Dar geriau tai, jog jų kainos labai nebrangios. Visgi, jeigu norėsite konkuruoti su rinkos milžinais – jums prireiks labai daug išorinių nuorodų. Deja, taip jau yra, kad SEO katalogai dažniausiai nėra stiprus išorinis šaltinis, tačiau jų nuvertinti nereikia. Keletas SEO kataloguose patalpintų nuorodų tikrai gali prilygti vienai stipriai nuorodai, patalpintai stipriame portale. Skiriasi tik tai, jog į portalą patalpinti nuorodą kainuoja kur kas brangiau, nei patalpinti keletą nuorodų SEO kataloge. Kataloguose straipsnio talpinimas kainuoja nuo kelių eurų. Pripažinkime, suma tikrai negąsdina.

Ar Lietuvoje daug SEO katalogų?

Kaip ir minėjome, SEO katalogai leidžia straipsnius talpinti nebrangiai. Tačiau SEO straipsnių talpinimas kataloge nėra toks efektyvus, kaip portale, kurio domenas turi ne tik aukštus reitingus, bet ir pats portalas turi procentaliai palyginus nedaug išeinančių nuorodų ir didelį lankomumą. Kai kuriems kyla klausimas, ar SEO katalogų tikrai užteks norint pasiekti rezultatus? Turbūt nėra internetinės svetainės, užimančios pirmąsias vietas pagal konkurencingus raktažodžius, kurios išorinės nuorodos yra vien tik iš SEO katalogų. Greičiausiai jums prireiks ir stipresnių išorinių šaltinių, todėl teks vieną kitą nuorodą patalpinti portale. Tačiau SEO katalogai suteiks jums tvirtą pagrindą ir galimybę be vargo iškilti į pirmą puslapį ir konkuruoti su rinkos milžinais. Tam tikrais atvejais, kai konkurencija vidutinė, pilnai užtenka tik SEO katalogų, kad būtų galima užimti aukštesnę poziciją pirmame puslapyje.

Kiek kainuoja straipsnių talpinimas – SEO tekstų kokybė

Naudinga žinoti ir pasidomėti SEO tekstų rašymo kokybe. Talpinant straipsnius ar tekstus galima pasiekti ženkliai daugiau, jei talpinsite kokybiškus tekstus. Kokybiškas SEO tekstu rasymas atliekamas Seo.ITuras specialistų, kurie turi ilgametę patirtį įgyvendinant ilgalaikius projektus. Todėl jei neturite kas parašytų kokybiškus tektus SEO sėkmei užtikrinti, ieškokite Seo.ITturas.lt specialistų. Jie Jums parašys ne tik kokybiškai, bet ir nebrangiai. Be to, naudinga žinoti, kad užsakant abi paslaugas vienu metu, tai yra SEO straipsnių talpinimą ir tekstų rašymą, kainą galima sutarti ir mažesnę.

Taigi, Seo.ITuras.lt specialistai rašo kokybiškus tekstus, talpina juos ir jei dar prireikia pagalbos, pakonsultuoja nemokamai.

SekmesGarantas.lt

About the author