kipras

Kipras. Kelionės – subtilus dalykas

Kipras. Jeigu žadate keliauti ne įprastu maršrutu, o norite aplankyti visai naujas vietas, būtina viską gerai apmąstyti ir suplanuoti. Ypač, jeigu ketinate keliauti su vaikais. Norėdami apsisaugoti nuo netikėtų įvykių, pirmiausia turite pasirinkti gerą viešbutį.

Kipras

Penkių žvaigždučių Limassol viešbutis Royal Apollonia Beach jau seniai pripažintas daugelio poilsiautojų. Jeigu jūs niekada nesilankėte penkių žvaigždučių viešbučio SPA, jums būtinai reikėtų save palepinti aukščiausios klasės atpalaiduojančiu masažu ir kitomis procedūromis. Daugelis svečių mėgaujasi mūsų viešbučio SPA procedūromis ne tik vasarą, bet ir žiemą!

Beje, Limasolio miestas, kuriame yra Royal Apollonia Beach viešbutis, laikomas labiausiai kosmopolitiniu iš visų kitų miestų Graikijoje. Be to, miestas įdomus tiek jaunimui, tiek ir vyresnio amžiaus turistams. Čia yra vienintelis zoologijos sodas Kipre, kuris tikrai pradžiugins mažiausius kelionių mėgėjus.

Kurortas

Limassol kurortas yra tobulas dar ir dėl tos paprastos priežasties, kad geografiškai yra maždaug visų salos lankytinų vietų viduryje. Kiekvieną vasarą čia vyksta Teatro festivalis, į kurį atvyksta teatro trupės iš viso pasaulio.

Daugelis turistų Limassolyje nori atostogauti rugsėjo mėnesį, kai vyksta Vyno festivalis. Geriausi vyndariai saugo retų vynų receptų paslaptis, o juk žinote, kad graikų vynai yra ypač vertinami. Kai kurių vynų rūšių jūs neparagausit niekur kitur pasaulyje, net jeigu labai norėtumėte.

O ką jau bekalbėti apie archeologinius istorinių ir kultūrinių vertybių radinius? Verta aplankyti senovinių pastatų griuvėsius bei atnaujintą Akropolio Afroditės šventovę. Limasolyje yra ir garsioji 14 amžiaus bažnyčia, kurioje tuokėsi Berengarija Navarietė ir Ričardas Liūtaširdis.

Kur jūs besilankytumėte visą dieną, viešbutis Royal Apollonia Beach lauks jūsų sugrįžtant. Viešbučio kambaryje jausitės jaukiai, lyg namuose. Mūsų viešbučio išskirtinis bruožas – puikus aptarnavimas ir profesionalumas. Būtent čia norisi vėl ir vėl sugrįžti.

SekmesGarantas.lt

About the author