Kitokios investavimo idėjos

Tomas S.

Praėjus gražiausiom žiemos šventėm ir vėl pradedame kibti į darbus. Dažnas iš mūsų susikūrė aibę planų bei tikslų. Prisipažinsiu, man dar to padaryti nepavyko.

Kad lengviau būtų įsibėgėti bei naujus metus pradėti su kiek kitokia mąstymo perspektyva, norėčiau pristatyti hedge fondo Passport Capital vadovo John Burbank video apie investavimą.

Man teko peržiūrėti tikrai ne vieną tokį video ir šis tikrai buvo kitoks. Idėjos galbūt ir nenaujos, bet pasakysiu, jog jos tikrai nestandartinės. John Burbank siūlo investuoti į investicines tezes, kurios dar niekada nebuvo įvykusios. Jis pristato savo investavimo principus bei istoriją, kurioje jo sėkmingiausios investicijos buvo būtent investicijos į įvykius, kurių niekas rinkoje tuo metu neprognozavo. Kad toks investavimo būdas būtų įmanomas, jis teigia, jog rinkos kaina nėra svarbi, nes dažniausiai ji labai neteisinga. Su šiuo teiginiu galima sutikti arba nesutikti, viskas priklauso nuo to, koks jūsų požiūris į rinką ir supratimas ką iš tos rinkos galima gauti.

Aš sutinku su tuo, jog nuspėti, kas įvyks ateityje yra labai sudėtinga ir turbūt neįmanoma. Tą ir nori pasakyti John Burbank. Todėl, kiekvienas turi surasti būdą savo gyvenime valdyti šteklius ( ne tik finansinius) nežinodami kas įvyks ateityje.

Gero žiūrėjimo!

Tomas

#investavimas #Nestandartinis mąstymas

Skaityti toliau

Skaitytojų komentarai