Knyga apie sportą ir sveikatą

Tomas S.

Ši savaitė ir vėl buvo viena iš tų, kai neperskaičiau jokių įdomių straipsnių, todėl negaliu pasidalinti įdomiausiomis nuorodomis. Geriau nusprendžiau pasidalinti nesenai perskaityta Tim Ferriss knyga apie sportą bei sveikatą – “The 4-Hour Body: An Uncommong Guide to Rapid Fat-loss, Incredible Sex and Becoming Superhuman”.

Jau ne viename savo įraše minėjau apie Tim Ferriss podcast’ą ir knygą – “The 4-Hour Work Week: Escape the 9-5, Live Anywhere and Join the New Rich”. Šis autorius koncentruojasi į tai, kaip investuoti dvidešimt procentų savo laiko tam, kad pasiekti aštuoniasdešimt procentų rezultato (Pareto principas). Taigi, nusipirkau šią knygą tikėdamasis ir dar kartą būti nustebintu, tačiau tai neįvyko. Tai nebūtinai yra autoriaus kaltė, galbūt paprasčiausiai man šie patarimai šiuo metu nėra aktualūs.

Knygoje rašoma apie daug svarbių kiekvieno iš mūsų gyvenimo aspektų: miegas, maistas, sportas, savijauta, fiziniai negalavimai ir t.t. Kiekvienas iš mūsų turėtų stengtis savo gyvenimą susikirstyti į tam tikras kategorijas, kadangi tai jums leis lengviau identifikuoti problemas ir jas išspręsti.

Knygą nebūtina perskaityti iš karto, bet galite pasirinkti ir skaityti atskiras kategorijas. Aš skaičiau knygą nuo pradžių iki galo, kas galbūt nepadėjo, tačiau perskaitęs knygą nebuvau motyvuotas kažką pakeisti. Tikėjausi, jog perskaitęs, gausiu kažkokį stimulą eksperimentuoti, tačiau taip nebuvo.

Patarčiau šią knygą perskaityti tiems, kurie išvis nesportuoja, nes knygoje yra detalių patarimų ir programų, kurios jums sutaupys daug laiko ir pastangų.

Knygos autorius duoda patarimus ir planus, kaip pasiekti vieną ar kitą tikslą, todėl kiekvienas gali imti ir išbandyti siūlomas metodikas, tačiau man taip neįvyko. Nesakysiu, jog knyga yra laiko ir pinigų švaistymas, nes sužinojau tam tikrų įdomių detalių, tačiau tai taip pat man netapo kažkokiu naujų žinių šaltiniu. Patarčiau šią knygą perskaityti tiems, kurie išvis nesportuoja, nes knygoje yra detalių patarimų ir programų, kurios jums sutaupys daug laiko ir pastangų.

Mėgstu autorių, mėgstu jo podcast’a bei knygas, tačiau ši knyga man nepasirodė kažkuo ypatinga, o pasikonsultavę su geresniais fizinio lavinimo treneriais bei mitybos specialistais, galite turbūt pasiekti ir daugiau. Jeigu nesportuojate ir nelabai domites savo savijauta, bet norite pradėti keisti savo gyvenimą, manau, ši knyga jums turėtų patikti ir motyvuoti.

#knyga #knyga apie sportą #knyga apie sveikatą #motyvacija #Pareto principas #rezultatai #Sportas #sporto programos #sveikata

Skaityti toliau

Skaitytojų komentarai