Mokomės ekonomikos

Tomas S.

Berods 2011 metų pradžioje ar 2010 metų pabaigoje man teko skaityti, kad vienas prestižiškiausių mokslinių ekonomikos leidinių – „American Economic Review“ paskelbė 20 pačių svarbiausių ekonomikos publikacijų šiame leidinyje per paskutinius 100 metų. Publikacijų sąrašą su nuorodomis į jas pačias galite rasti čia. Keletą bandžiau peržvelgti, tai galima padaryti nemokamai.

Turiu mintį laikui bėgant kiekvieną iš šitų publikacijų apžvelgti šitame bloge. Būtų įdomu sužinoti, kokia jūsų nuomonė šiuo klausimu. Prisipažinsiu, kad gerai susipažinti besimokant man teko tik su vienu iš 20 mokslinių darbų, nors darbų idėjos pakankamai žinomos, dėl to tie darbai ir yra vieni iš daugiausiai įtakos turėjusių ekonomikoje.

Gero skaitymo tiems, kurie su darbais susipažins patys, o tiems, kuriems įdomu, bet neturi laiko, tai padaryti padėsiu aš pats. (Man tai taip pat naudinga ir įdomu, nes pats jų nesu skaitęs :)) Taigi, pabandysime padaryti 20 darbų ciklą. Nepažadu, kad darysiu jį kiekvieną savaitę (pasistengsiu bent po vieną darbą į savaitę), tačiau pabandysiu kiekvieną darbą susieti (kiek man išeis) su dabartine ekonomine idealogija ir šiaip realiu pasauliu :).

#Ekonomikos darbai #ekonomikos leidiniai

Skaityti toliau

Skaitytojų komentarai