Nemokami Corporate Finance ir Valuation kursai internete

Tomas S.

Globalizacija atima iš daugelio vakarų pasaulyje darbus ir verčia dirbti vis daugiau tam, jog išlaikyti esamą pragyvenimo lygį. Tačiau šis procesas turi ir gerų aspektų – atsiranda vis daugiau mokymosi galimybių, kurios nereikalauja už mokslą mokėti ar laikyti kažkokių ypatingų egzaminų, vienintelis išteklis, kurio reikia – laikas.

Taigi, sakiau, kad 2013 metais norėčiau išbandyti naujus dalykus ir vienas iš jų – pastudijuoti universiteto kursus internetu. Taip, aišku, jog kai nesi vertinamas ir nesieki diplomo tam tikroje srityje, tai mokymasis tik dėl žinių yra skirtingas nuo mokymosi dėl diplomo – pirmasis atvejis turėtų kiekvieną iš mūsų motyvuoti ir būti daug svarbesnis nei antrasis atvejis, tačiau realybėje tai toli gražu nėra tiesa. Visgi, pabandysiu pastudijuoti internetu ir aprašysiu kaip man sekėsi.

Šiuo metu esu nusprendęs domėtis keturiais dalykais (Gerai būtų suspėti padaryti reikiamus namų darbus, bent vienam iš jų).

Taigi norėjau pasidalinti tikrai įdomiom ir vertingom paskaitom internete – Aswath Damodaran Corporate Finance ir Valuation paskaitomis. Šis žmogus yra NYU Stern Business School profesorius, ir minėtosios paskaitos prasideda nuo pirmadienio – 04.02.2013. Aswath Damodaran taip pat turi blogą pavadinimu „Musings on markets“, kuriame jis rašo value ir fundamentaliosios analizės temomis, kurios šalininkas jis yra.

Manau, kad kiekvienam norinčiam investuoti ar jau investuojančiam, šie kursai turėtų būti labai naudingi, nes kurso esmė yra sugebėti pritaikyti teorines žinias praktikoje – kurso pabaigoje turėsite išsirinkti bet kurią kompaniją ir ją išanalizuoti išmokta Aswath Damodoran metodika.

Aš taip pat bandysiu sekti šias paskaitas, tai bandysiu aprašyti kaip man sekasi.

Gero mokymo!

#fundamentaliosios analizės #Mokymąsis internetu #studijavimas

Skaityti toliau

Skaitytojų komentarai