odontologijos klinika

Odontologijos klinika – profesionalumas ir kruopštumas

Odontologijos klinika – vieta, kurioje apžiūrimi, kruopščiai patikrinami ir taisomi pacientų dantys. Kadangi problemų būna įvairių, tai ir procedūrų sąrašas ilgas. Viena iš jų yra estetinis plombavimas.

Odontologijos klinika

ortodonto klinika

Apie estetinį plombavimą (ir rekomendacija, į ką kreiptis)

Dideli tarpdančiai? Dantys kreivi? Netenkina jų spalva? Šiais ir ne vienu kitu atveju gali padėti būtent estetinis plombavimas. Nors žodis „estetinis“ lyg ir sufleruoja, kad tai tik išvaizdos klausimas, iš tiesų tai labai susiję su sveikata ir kasdieniu patogumu.

Naudinga pasidomėti:

Jeigu jau laikas paskambinti gydytojui odontologui ir susitarti dėl apsilankymo, bet nežinote, kur iš tiesų galėtumėte kreiptis, pateikiame variantą: http://omnidenta.lt/.

Toliau aktualu pasakyti, kad panašūs dalykai yra būdingi visoms ar bent daugeliui odontologinių paslaugų. Todėl toliau aptarsime šią sritį bendrai. O pradėsime nuo rūpimo klausimo: kodėl nereikėtų delsti?

Kodėl nereikėtų delsti?

 • Todėl, kad laiku pastebėtos odontologinės problemos – tai greitesnis ir paprastesnis jų sprendimas
 • Todėl, kad reguliariai atliekama profesionali burnos higiena – tai kur kas mažesnė ėduonies tikimybė
 • Todėl, kad sveikata – brangiausias turtas
 • Todėl, kad baimė kreiptis į odontologą – nepagrįsta
 • Todėl, kad šiuolaikinė odontologija – neįtikėtinai pažangi

O kaip dirba odontologijos specialistai?

 • Kokybiškai
 • Apgalvotai
 • Preciziškai

Visa tai labai svarbu – ir dėl pačios gydymo eigos, ir dėl rezultato. O jis paprastai susideda iš dviejų dėmenų. Pirmasis iš jų yra sveikata, o antrasis – grožis. Pavyzdžiui, gydytojai akcentuoja, kad taisyklinga dantų forma – tai ir estetika, ir normalus funkcionavimas. O jeigu, tarkime, po traumos forma atkurta neidealiai, tai gali turėti neigiamos įtakos sąkandžiui. Ir tai – vos vienas aspektas iš viso sąrašo.

Odontologijos klinika – Profesionalumas, kruopštumas ir…

Kiekvienas geras specialistas žino ir tai, ką jau panagrinėjome, ir dar daugiau.

Šioje sferoje nestinga nei profesionalumo, nei kruopštumo. Bet tai anaiptol ne viskas. Reikia užsiminti ir apie darbo dieną. Tiksliau, apie planavimą, derinimą ir maksimalų tikslumą.

Štai kokių skirtumų gali būti:

 • Pacientui numatoma viena procedūra, maždaug 40 minučių trukmės
 • Numatoma, kad reikės dviejų procedūrų
 • Gydymą turėtų sudaryti bent trys procedūros, bet gali būti ir daugiau

Kaip matote, kiekvienas variantas vis kitoks. Laikas planuojamas taip, kad pacientams nereikėtų itin ilgai laukti, tačiau akivaizdu, jog toks darbas negali būti tarsi konvejerinis. Tai ne gamykla.

Gana lengva nuspėti, kiek truks profesionali higiena. Tačiau kai kuriais atvejais gali būti sunku įvardyti laiką kelių minučių tikslumu. Todėl pacientai neregistruojami taip, kad kiltų rizika, jog darbai ims vėluoti. Tuomet kiltų nepatogumų ne tik gydytojams, bet ir pacientams.

Planavimas nestokoja svarbos

Be šio dalyko, dar labai didelė reikšmė teikiama mandagumui. Tai galioja kone visame paslaugų (ir ne tik medicininių) sektoriuje. Įsivaizduokime dvi skirtingas situacijas:

 1. Žmogus apsilanko pas gydytoją, o šis jį sutinka niūria mina, į klausimus atsakinėja vangiai. Ima kalbėti, kad nori greičiau baigti darbo dieną, kad jau nusibodo tas dantisto darbas. O kai reikia sutarti dėl kito vizito, „specialistas“ ima nežinia ko rėkti, plūstasi… Pacientas nežino, ką daryti.
 2. Žmogus apsilanko pas gydytoją, o šis šypsosi. Noriai atsako į rūpimus klausimus. Prireikus sutarti dėl kito vizito, pasiūlo galimus variantus. Ir palinki gražios dienos.

Kuri situacija priimtinesnė? Neabejotinai atsakysite, jog antroji. Ir tikriausiai pridursite, kad pirmoji situacija – nesusipratimas, kažkas nepageidaujamo.

Odontologijos klinika – nuoširdumas

Kai specialistai dirba nuoširdžiai, tai ir pasitikėti jais galima. Ir derėtų priminti, jog kreipimasis laiku – vienas iš dantų sveikatos garantų.

Straipsniu talpinimas SEO

About the author