paskolos internetu

Pataria finansų specialistai

Pataria finansų specialistai. Paskolos šiomis dienomis yra labai populiarus vartotojams iškylančių finansinių problemų sprendimo būdas. Nemenka dalis žmonių paskolų pagalba yra linkę spręsti įvairius finansinius klausimus – nuo finansų stygiaus, iki būsto įsigijimo. Ir tikrai niekuomet nereikėtų vadovautis nuomone, kad paskolomis naudojasi tik tie žmonės, kurie nemoka valdyti savo asmeninių finansų. Tiesą sakant, paskolas galima panaudoti ir tam, kad jūs gautumėte dar daugiau pelno. Todėl tikrai į visą tai negalima žvelgti labai primityviai ir tik iš vienos perspektyvos. Kaip bebūtų, jei jūs būtent šiuo metu galvojate apie paskolas ir norėtumėte suprasti, kaip vyksta visas šis procesas, turėtumėte pasinaudoti keliais Lietuvoje puikiai žinomos paskolų palyginimo platformos minipaskola.lt pateikiamais patarimais.

Pataria finansų specialistai

Pataria finansų specialistai

Pirmiausia nustatykite savo tikslus

Pradėti nuo savo poreikių išsiaiškinimo visuomet yra labai teisingas ir išmintingas sprendimas. Jei jūs žinosite, kodėl jums reikia paskolos, jums bus ne tik lengviau ją gauti, tačiau taip pat paprasčiau ir grąžinti. Tuo tarpu tuomet, kai žmonės dėl paskolos internetu kreipiasi neturėdami jokio aiškaus tikslo, labai dažnai yra susiduriama su visiškai priešinga situacija. Tokiais atvejais žmonės neretai patiria didelius finansinius nuostolius ir reikšmingai pakenkia ne tik savo asmeninei finansinei situacijai, tačiau ir savo asmeninei kredito istorijai. Kas galiausiai ateityje jiems užkerta kelią gauti naujas paskolas internetu.

Naudinga pasidomėti:

Todėl, kaip jau supratote, visuomet reikia pradėti nuo savo pagrindinių poreikių išsiaiškinimo ir tikslų nustatymo. Jei žinosite, ką norėsite pasiekti paskolos internetu pagalba, jums bus lengviau tai pasiekti. Be to, jums suteikta paskola tokiu atveju bus panaudota tikslingai ir nebus iššvaistyta vėjais. Deja, bet neretai taip nutinka – ypač, kai yra kalbama apie vartojamosios paskolos ėmimą. Todėl, jei jūs nepamiršite šio pirminio jums pateikto finansinio patarimo, turėtumėte kur kas lengviau apsaugoti savo finansinę situaciją ir efektyviau pajudėti iš savo dabartinio taško.

Ar kreditoriai taiko skirtingas sąlygas?

Taip. Ir šiuo atveju atsakymas yra vienareikšmiškas. Juk priešingu atveju kiekvienas žmogus kreiptųsi į tuos pačius kreditorius. Kaip ir bet kurioje rinkoje, taip ir finansinių paslaugų srityje tarp kreditorių vyrauja labai didelė konkurencija. Tai reiškia, kad kiekvienas kreditorius kovoja už kiekvieno naujo kliento pritraukimą. Kadangi šiuolaikinėje finansinių paslaugų rinkoje yra labai daug kreditorių, vartotojams atsiranda labai didelė pasirinkimo laisvė. Ir jie gali be jokių sunkumų pasirinkti būtent tai, kas jiems atrodo palankiausia. Dėl šios priežasties jūs niekuomet neturėtumėte pasirinkti pirmojo jums po ranka pasitaikiusio paskolos pasiūlymo.

Jūs turėtumėte labai atidžiai ir kruopščiai įvertinti dabartinę finansinių paslaugų teikėjų rinką ir joje taikomus paskolų pasiūlymus. Orientuodamiesi į būtent tas paskolas internetu, kurioms yra taikomos labai žemos palūkanos ir kurių grąžinimo terminas yra labai palankus bei optimalus. Be abejo, yra ir įvairių papildomų veiksnių, į kuriuos kiekvienam vartotojui būtų verta atsižvelgti, norint pasirinkti labai palankią paskolą internetu. Todėl jei jūs taip pat turite tokių lūkesčių, nepamirškite labai atidžiai įvertinti absoliučiai visas svarbias finansines detales.

Kurie kreditoriai taiko palankiausius paskolų pasiūlymus?

Akivaizdu, kad kiekvienas žmogus, kuris nori gauti paskolą internetu, taip pat nori sulaukti ir atsakymo į pastarąjį klausimą. Tačiau reikia suprasti, kad kiekvienas atvejis yra individualus ir kiekvienas kreditorius taiko labai skirtingus pasiūlymus. Tai reiškia, kad jei į tą patį kreditorių kreipiasi du skirtingi žmonės, jiems gali būti pateikti visiškai skirtingi paskolų pasiūlymai. Tai labai tiesiogiai priklauso nuo konkretaus žmogaus asmeninės finansinės situacijos. Todėl nėra dviejų analogiškų situacijų. Dėl šios priežasties jūs turėtumėte pateikti paraišką ne vieniems kreditoriams, o tik tuomet, kai sulauksite jų jums pateiktų atsakymų, galėsite lengviau pasirinkti būtent tą, kuris jums atrodys pats tinkamiausias ir optimaliausias.

Jūs taip pat visuomet galite susitarti dėl asmeninės konsultacijos, kurią jums suteiktų vieni ar kiti jums iš pirmo žvilgsnio patikę kreditoriai. Konsultacijos metu jūs galėtumėte kreditoriams užduoti visus jums svarbius klausimus ir gauti atsakymus, kurie jums padėtų gerokai lengviau apsispręsti. Tai naudinga priimant teisingą finansinį sprendimą ir pasirenkant būtent tokią paskolą internetu, kuri pasižymi pačiomis palankiausiomis sąlygomis ir pačia palankiausia tvarka.

Kaip surasti paskolą, kuri būtų palankiausia?

Dar vienas svarbus klausimas, į kurį atsakymas tampa dar svarbesnis. Jei norite, kad paskolos paieškos jums būtų kur kas lengvesnės, būtinai naudokitės internetiniais paskolų palyginimo portalais. Be abejo, kai kam tai galėtų skambėti kaip reklama, tačiau iš tikrųjų tai yra tik labai naudingas finansinis patarimas. Paskolų palyginimo portaluose jūs galite labai lengvai atrasti skirtingus oficialius kreditorius ir palyginti jų taikomus paskolų pasiūlymus. Kadangi kreditorių ir jų taikomų paskolų pasiūlymų šiuolaikinėje rinkoje yra ypač daug, tokie portalai yra tikrų tikriausias išsigelbėjimas. Kadangi jie eliminuoja būtinybę vartotojams valandų valandas naršyti po skirtingų oficialių kreditorių internetinius tinklalapius, ieškant jiems palankiausių paskolų pasiūlymų.

Taip pat tokiuose internetiniuose paskolų palyginimo portaluose visuomet būna pateikiama ir labai daug įvairių naudingų finansinių patarimų – tiek susijusių su paskolų paieška, tiek ir su asmeninių finansų valdymu. Puikiu pavyzdžiu galėtų tapti finansų tinklaraštis http://tavosiena.lt/paslaugos/kreditai-paskolos/. Tai yra puiki vieta kiekvienam vartotojui, kuris nori praplėsti savo akiratį ir pagilinti savo žinias asmeninių finansų valdymo srityje. Kaip bebūtų, kuo daugiau naudingos finansinės informacijos jūs gausite, tuo jums bus lengviau priimti teisingus finansinius sprendimus ir gauti labai palankiomis sąlygomis pasižyminčias paskolas, kurias grąžinti jums būtų vieni juokai.

Per kiek laiko yra suteikiama paskola internetu?

Turbūt jau ne vieną kartą esate girdėję aplinkinius kalbant, kad šiandien paskolos internetu gali būti suteiktos ir vos per keliolika minučių. Tiesą sakant, tokios nuogirdos nėra laužtos iš piršto. Nors kiekvienas atvejis yra individualus ir vartotojų mokumo vertinimas užtrunka nevienodą laiko tarpą, iš tikrųjų kai kuriais atvejais paskolos internetu gali būti suteiktos vos per keliolika minučių. Be abejo, įprastai tai nebūna labai didelės vertės paskolos, tačiau toks laiko tarpas yra įmanomas.

Kita vertus, kur kas dažniau paskolos internetu yra suteikiamos per vieną darbo dieną. Tai reiškia, kad jei jūs esate mokus vartotojas ir į savo pasirinktus kreditorius dėl vartojamosios paskolos kreipiatės pirmoje dienos pusėje, labai tikėtina, kad kreditorių atsakymas jus pasieks iki jų darbo pabaigos. Tačiau vėlgi, nevertėtų pamiršti, kad kiekvienas mokus vartotojas yra vertinamas nevienodai greitai. Jei jūs dirbate pagal darbo sutartį, kreditoriai apie jūsų gaunamas mėnesines pajamas visą informaciją patys informacinėje SODROS sistemoje. Tokiu atveju jūsų mokumo vertinimas bus pakankamai greitas ir sklandus. Tačiau jei jūs pagal darbo sutartį nedirbate ir verčiatės individualia veikla, kreditoriai apie jūsų gaunamas pajamas minėtoje valstybinėje informacinėje sistemoje nematys. Dėl šios priežasties jūs būsite paprašyti pateikti kreditoriams daugiau papildomos informacijos, iš kurios jie galėtų spręsti apie jūsų gaunamas mėnesines oficialias pajamas. Tokiu atveju jūsų mokumo vertinimo procesas galėtų šiek tiek užtrukti.

Svarbu žinoti

Tačiau taip pat neturėtumėte pamiršti ir dar vieno atvejo, kuomet dėl paskolos internetu kreipiasi verslo savininkas. Jei jūs turite nuosavą įmonę ir esate jos direktorius, neturėtumėte nustebti, kad kreditoriai prašys ne tik jūsų asmeninių, tačiau taip pat ir jums priklausančios įmonės finansinių duomenų. Suprantama, kad žvelgiant iš vartotojo, kuris kreipiasi dėl asmeninės paskolos, pusės, tai yra neteisinga, tačiau kreditoriai patys nustato šias taisykles ir gali elgtis kaip jiems atrodo tinkamiausias. Tai reiškia, kad jei jūs turite verslą, jūsų mokumo vertinimo procesas gali tapti dar ilgesnis.

Taigi, kaip matote, kiekvienas atvejis yra skirtingas ir nėra vieno vienintelio atsakymo į klausimą, per kiek laiko gali būti atliktas vartotojų mokumo vertinimas ir per kiek laiko žmonėms gali būti suteiktos jų prašomos paskolos internetu. Norėdami suprasti, kaip iš tikrųjų yra jūsų atveju, tiesiog pasirinkite kreditorius ir apsilankę jų internetiniuose tinklalapiuose, užpildykite paskolos paraišką. Tuomet jums beliks sulaukti jų atsakymo.

Ką daryti, kad paskolą grąžinti būtų lengviau?

Jei nutiks taip, kad jums nusišypsos sėkmė ir jūs gausite savo norimo dydžio paskolą internetu, nepamirškite, jog ją jūs turėsite grąžinti laiku. Nepraleisdami nei vienos paskolos grąžinimo įmokos. Jei jūs laikysitės savo iš anksto numatyto plano ir elgsitės labai atsakingai, tuomet galėsite išsaugoti ne tik savo gerą asmeninę kredito istoriją, tačiau taip pat galėsite apsaugoti ir savo asmeninę finansinę situaciją.

Bet kuriuo atveju, jei jūs norite paskolą grąžinti lengviau, visų pirma turėtumėte pagalvoti apie savo dabartinę finansinę padėtį ir tai, kaip ją galėtumėte dar labiau pagerinti. Jei jūs manysite, kad jūsų finansinės padėties gerinimas ir bus paskolos gavimas, tikrai neturėtumėte žengti tolimesnių žingsnių link paskolos gavimo. Jūs turite būti labai atsakingi ir suprasti. Jei jūsų dabartinė finansinė padėtis yra labai prasta, papildomas prisiimtas finansinis įsipareigojimas jūsų situaciją galėtų dar labiau pabloginti. Taigi, jei norite viso to išvengti, būtinai prieš kreipdamiesi dėl paskolos nustatykite, kokios yra jūsų gaunamos mėnesinės pajamos, kokios yra jūsų patiriamos išlaidos ir kt.

Palengvėja sumažinus išlaidas

Jei jūs pasistengsite sumažinti savo patiriamas mėnesines išlaidas, tuomet jums turėtų būti lengviau padengti ir savo prisiimtus finansinius įsipareigojimus. Kuo daugiau išlaidų jums pavyks atsisakyti, tuo labiau palengvinsite savo finansinę padėtį. Kaip žinia, išlaidos visuomet yra pats didžiausias mūsų asmeninės finansinės situacijos priešas. Todėl jei jūs išmoksite tinkamai ir optimaliai valdyti savo asmeninį biudžetą, jums bus daug lengviau pasiekti savo norimą tikslą ir be jokių papildomų sunkumų padengti visus savo turimus finansinius įsipareigojimus.

Be abejo, apie paskolas ir asmeninių finansų valdymą visuomet galima kalbėti ir kur kas daugiau. Todėl norint, kad viskas eitųsi tinkama linkme, būtinai nemažai savo papildomo laiko skirkite finansinės informacijos paieškai, jos apdorojimui ir tinkamam įsisavinimui. Svarbiausia, kad jūs nuolatos plėstumėte savo akiratį ir gilintumėte savo finansines žinias. Jūs turite tapti tikrais savo asmeninių finansų valdymo ekspertais, kurie apie visą tai žino absoliučiai viską. Būtent tuomet jūs galėsite ramiai ir laimingai gyventi, žinodami, kad jūsų asmeninis finansinis pagrindas yra labai stabilus ir jokie neplanuoti finansiniai nepatogumai jo nesutrikdys. 

Todėl pats metas pasiraitoti rankoves ir kibti į darbą, kurio neabejotinai bus labai daug. Taigi, belieka palinkėti sėkmės ir viltis, kad pasieksite savo norimą finansinę nepriklausomybę.

Sekmes garandas

About the author