Sėkmingiausias hedge fondo vadovas

Tomas S.

Praeitos savaitės numeryje The Economist parašė mažą straipsnelį apie hedge fondo vadovą Ray Dalio, kuris uždirbo daugiau pinigų nei bet kuris kitas hedge fondo vadovas. Jis aplenkė visiems gerai pažįstamą arba girdėtą George Soros ir tapo turbūt geriausiu hedge fondo vadovu pasaulyje

Apie patį Ray Dalio nerašysiu. Prisipažinsiu, kad apie šį žmogų pirmą kartą sužinojau prieš gerus metus. Ray Dalio yra hedge fondo Bridgewater Associates vadovas. Šio fondo tinklapyje yra daug įdomios ir nemokamos informacijos.

Nesenai perskaičiau Ray Dalio gyvenimo ir vadovavimo principus (ši publikacija yra nemokama ir ją galite parsisiųsti iš čia). Siūlau paskaityti kiekvienam. Mano manymu, labai įdomus ir teisingi principai 🙂

Be to, tame pačiame tinklapyje galite rasti Bridgewater Associates ekonominės analizės/supratimo. Vėlgi tai nemokama informacija ir ją galite parsisiųsti iš čia. Jos perskaityti dar nespėjau, tačiau jau parsisiunčiau.

Tiems, kurie domisi investavimu, mano manymu, ši informacija turėtų būti labai naudinga, o ji dar ir nemokama, todėl būtinai paskaitykite. Savo gyvenime pastebiu, kad svarbu stengtis mokytis iš sėkmingų žmonių.

#hedge fondai #informacija #nemokama #Ray Dalio

Skaityti toliau

Skaitytojų komentarai