Startuojam!!!

Tomas S.

Sveiki visi esami ir būsimi blogo skaitytojai!

Tai mano pirmas blogas, todėl, jeigu rasite kažkokių klaidų, būtinai praneškite, pasitaisysiu :). Be to nesupykite, jeigu sakiniai Lietuvių kalboje bus neįprastos struktūros, kadangi dabar daug rašau anglų kalba, todėl reikia laiko, jog įprasčiau prie lietuvių kalbos.

Kažkokių taisyklių bloge nesilaikysim, kiekvienas gali laisvai pasisakyti, aišku be necenzūrinių išsireiškimų. Kviečiu tuos, kurie turi ką pasakyti siūlyti temas ar tai, ką norėtumėte sužinoti, o aš pasistengsiu tai išpildyti.

Kodėl sėkmės garantas? Kiek tenka susidurti su kitų disciplinų atstovais, o ir pats gyvenimas parodo, jog ekonomikos žinios yra būtinos kiekvienam iš mūsų. Kuo jų daugiau, tuo daugiau jus supančių procesų jūs suprasite. Todėl norint tapti sėkmingu žmogumi, ekonomikos žinių pagrindai yra būtini.

Šiame bloge stengsiuos apžvelgti įdomiausias pasaulio ir Lietuvos ekonomikos tendencijas. Rekomenduosiu įdomias knygas, vesiu sunkesnių terminų žodinėlį. Bloge bus tiek lietuvių, tiek anglų kalbos.

Tiems, kurie nori uždirbti milijoną, šis blogas netiks, o jeigu norite pagilinti savo žinias bei pradėti suprasti jus supančius procesus, tai šis blogas būtent jums.

Gero skaitymo ir sėkmės !!!

Skaityti toliau

Skaitytojų komentarai