Top 20 populiariausi eshopai Lietuvoje 2017

Weeby

El. Prekybos verslas jau yra nebe ateitis, o dabartis. Tai, ką žmonės visą laiką buvo įpratę pirkti įprastose parduotuvėse, vis dažniau įpranta pirkti internetu. Žinoma, vienos kategorijos prekėms sekasi sunkiau, kitoms – lengviau. Pradėti el. prekybos verslą nėra taip paprasta, kai rinkoje veikia tokie milžinai kaip Pigu.lt ar Varle.lt, kurie gali sau leisti skirti itin dideles sumas marketingui. Tačiau pastebima tendencija, jog vis dažniau kuriasi nišinės el. parduotuvės, kurios orientuojasi į konkrečią prekių grupę, pavyzdžiui apatiniai vyrams, vyriškos kojinės ar į tam tikrą prekės ženklą, pavyzdžiui Feelfelt.lt, kurie patys gamina ir pardavinėja internetu. Tikėtina, jog ateityje dalis nišinių eshop’ų, plėsdami savo parduodamų prekių asortimentą, išaugs į didesnius ir pateks į Lietuvoje lankomiausių TOP sąrašą.

Gali pasirodyti, jog būnant didžiausiu rinkoje, nėra su kuo konkuruoti, tačiau tai toli gražu ne tiesa. Kiekvienais metais vis daugiau lietuvos gyventojų išbando tartpautinių el. parduotuvių paslaugas. Tokie milžiniški eshop’ai kaip Ebay, AliExpress ar Amazon yra konkurentai visoms pasaulio šalims. Sparčiai atidarinėjami nauji logistikos centrai visoje Europoje, leidžia šiems gigantams sumažinti siuntimo kaštus bei sutrumpinti siuntimo laiką, todėl dažnas vartotojas, prieš įsigydamas prekę iš vietinės el. parduotuvės, pirma patikrina, ar negautų jos pigiau iš užsienio. Ir ši konkurencija ateityje taps dar intensyvesnė.

2017 metais SimilarWeb duomenimis lankomiausių eShopų TOP 20 Lietuvoje:

 1. Pigu.lt
 2. Senukai.lt
 3. Perlas.lt
 4. Varle.lt
 5. Skytech.lt
 6. Tele2.lt
 7. Topocentras.lt
 8. 1a.lt
 9. Omnitel.lt
 10. Rde.lt
 11. Forumcinemas.lt
 12. Teo.lt
 13. Kilobaitas.lt
 14. Bite.lt
 15. Membershop.lt
 16. Knygos.lt
 17. Beta.lt
 18. Avitela.lt
 19. Elektromarkt.lt
 20. Tiketa.lt

Tikimės kitais metais sąraše išvysti naujų dalyvių, tuo pačių ir naujų produktų bei pasiūlymu! Be abejonės, visuomet laukiami ir tie, kurie geba pasiūlyti unikalias, rankų darbo prekes, kurios turi savo istoriją. Tokios el. parduotuvės niekada nepateks į Top’ų viršūnes, tačiau jos užpildo labai svarbią rinkos dalį bei džiugina vartotojus savo išskirtinumu.

#el. parduotuvės #eshop'ai #Interneto svetainės #Lietuva #TOP'ai

Skaityti toliau

Skaitytojų komentarai