Wall Street: Money Never Sleeps

Tomas S.

Nesenai teko pasižiūrėti ilgai daugelio lauktą filmą. Pasakysiu tiek – šlamštas. Teko matyti pirmąją šio filmo dalį, tai tikrai patiko, buvo parodyta pakankamai nemažai realybės kaip žmonės ištikrųjų dirba Wall Streete, buvo parodyta tikroji informacijos kaina.

Naujame filme kažkokių rimtų dalykų neteko pastebėti. Kažkokia meilės istorija, jausmai, kurie su pinigais, mano manymu, bei pačio filmo pavadinimu neturi išvis nieko bendra. Faktai filme taip pat iškraipyti. Mano manymu, jeigu žmogus daro filmą apie finansų rinkas, jis turi jį daryti atsakingai, nes šį filmą žiūrės daug žmonių, kurie neturi finansinių žinių, todėl iškraipyti faktai tik dar labiau žmones suklaidins. Priminė man šis filmas prastą knygos „Too big to fail“ kopiją“. Daugelį faktų režisierius būtent pasisavino iš šios knygos.

Trumpai tariant šio filmo žiūrėti nepatariu tiems, kurie nori kažką sužinoti, šiaip kaip meno kūrinį pasižiūrėti galima, bet kaip vienas profesorius sako – yra daug svarbesnių dalykų, kurios reikia padaryti 🙂

Skaityti toliau

Skaitytojų komentarai