Medinės vaikų žaidimų aikštelės

Medinių namelių svarba vaikų kasdieniniame gyvenime

Medinių namelių svarba vaikų kasdieniniame gyvenime. Šiais informaciniais laikais, kuomet vaikai dviejų metų proga gauna planšetinį kompiuterį dovanų, arba dar ankščiau. Kuomet vaikai neįsivaizduoja gyvenimo be televizoriaus ar telefono žaidimų, o gal ir valgyti be jų nebegali, kyla vaikų judrumo ir laikysenos problemos. Vaikai mažai juda, žaisdami gali daug valgyti, sėdi netaisyklingai, dėl to turi problemų dėl akių, laikysenos, ir viršsvorio. Tėvelių užduodamas klausimas, kaip vaikus sudominti būti lauke, leisti smagiai laiką kaip mes kadaise be technologijų leidome laiką lauke, ir tėvai negalėdavo parvaryti mūsų. Taip, viena iš geriausių minčių – medinis namelis vaikams.

Medinių namelių svarba vaikų kasdieniniame gyvenime

Šie mediniai nameliai vaikams susideda iš įvairių pramogų vaikams, tokių kaip čiuožyklos, supynės, įvairios pramogos kaip kopinėjimo siena ir gaisrininko nusileidimo vamzdis. Šių pramogų dėka namelis vaikams tampa neatsiejama jauno vaiko raidos etapo dalis, kuri skatina sportuoti ir leisti laiką lauke. Vaikai bėgioja lauke, aktyviai sportuoja, lavina smulkiąją motoriką, bei kitus įgūdžius kaip pusiausvyrą ir kt. Vaikai daugiau praleidžia bendraudami su draugais lauke, nei per telefonus o tai skatina jų socialinius bendravimo įgūdžius.

Naudinga pasidomėti:

Nauda ir tėvams

Dažnai kyla klausimas, kodėl tai nauda ir tėvams. Paprastas atsakymas lydi šį klausimą – ramybė.  Dažnai tėvai neturi laiko pailsėti dienos metu, o čia namelio dėka vaikai žaidžia o tėveliai ilsisi.

Nameliai pagaminti iš ekologiškos medienos užaugintos Lietuvoje, dažniausiai pušies. Medis impregnuojamas ir dėka to puikiai tinka eksploatavimui lauke. Namelis su čiuozykla yra tvirtas, todėl čiuožinėti ir suptis gali ir didesni broliai, seserys.

Medinių namelių kainos

Medinių namelių kaina susideda iš daug aspektų, panašiai kaip automobilis. Kuo didesnis ir kuo didesnės komplektacijos tuo brangiau. Norint sutaupyti visada galima pirkti po sezono, žiemą. Taip pat surinkimo paslaugos neužsakyti.

Mediniai nameliai vaikams statomi ant žolės bet prieš tai pakišant trinkeles ar kitas medžiagas, kurios atskirtu mediena nuo žolės ir žemės. Taip užkirsite kelią puvimui ir namelis tarnaus labai ilgai.

Nublukus nameliui po penkių metų visada ji galite atnaujinti medienos dažais. Tuomet namelis atrodys kaip naujas.  O jeigu atsibodo spalva, galite pakeisti ir ją.

Taigi namelis vaikams – geriausia vaikų pramoga gryname lauke, o tėvams laisvas laikas pasitvarkyti ar kitaip praleisti jį.

Straipsniu talpinimas

About the author