naftos produktų valiklis

Naftos produktų valiklis – Efektyvus tepalo, dyzelino dėmių šalinimas

Naftos produktų valiklis. Pavasaris daugelį įkvepia susitvarkyti ne tik namų vidų, bet ir aplinką. Neretai ant trinkelių, plytelių ar asfalto pastebimos dyzelino, tepalo ar kitų automobilio skysčių dėmių. Deja, bet norint išvalyti nepageidaujamas dėmes nuo trinkelių ar kitos dangos tenka susirasti ir panaudoti specializuotas priemones naftos produktų valymui. Viena iš geriausių biologinių priemonių tiek pramonei, tiek buičiai yra Bio Cleaner 100 iš Buksvarus.lt specializuotos parduotuvės.

Naftos produktų valiklis

Ant trinkelių pastebėję dyzelino, tepalo ar kitų automobiliui naudojamų skysčių dėme, ar vos tik nulašėjus naftos produktui susimastome, kuo gi suvalyti. Akivaizdu, kad praktiškai jau senei esate išbandę paprastą suvalymą kai kuris nors naftos produktas nulaša ant trinkelių ar grindinio plytelių. Tačiau paprastas naftos produktų suvalymas norimų rezultatų neduoda. Bėgant laikui ant trinkelių pradeda ryškėti dėmės, kurios atrodo lyg ir buvo suvalytos. Angliavandeniliniai naftos produktai šiaip sau neišsivalo ir patys nesuyra. Tam yra reikalingos specialios priemonės, kurios absorbuotų ar net išskaidytų. Vienas iš tokių yra Buksvarus.lt rekomenduojamas efektyvus naftos produktų valiklis Bio Cleaner 100. Tai valiklis, kuris yra sukurta vandens pagrindu tam, kad po efektyvaus dyzelino, tepalo, alyvos ar kitų automobilių skysčių nebūtų padaryta žala aplinkai – gamtai. Todėl Buksvarus.lt specialistai tvirtina, kad Bio Cleaner 100 yra geriausia koncentruota priemonė greitam naftos produktų pašalinimui nuo įvairių paviršių, grunto ir vandens.

Nelaimės atsiranda netikėtai

Kiekvieno automobilio savininko nuotaika sugenda, kai ryte susiruošus į darbą ar tiesiog savaitgalinę išvyką poilsiui po priekinę dalimi pastebime balutę. Išbėgo alyva arba tepalas, kuris kažkokiu tai būdu prasiskverbė pro variklio tarpines. Todėl dyzelino, tepalo ar kitų skysčių dėmė akivaizdžiai paliks nemažą dėmę, kurios paprastu vandeniu ar buitinėmis priemonėmis neišvalyti. Taip, su šluoste ar po ranka turimu sorbentu galima „surinkti/sugaudyti” dalį skysčių, tačiau jei grindinys yra grįstas trinkelėmis, šviesiomis plytelėmis ar tiesiog betonuotas ar asfaltuotas, sorbentas čia bus bejėgis. Dyzelinas ar tepalas labai greitai prasiskverbia į betono gaminius iš jokia šluostė nepadės. Būtent tokiems atvejams yra sukurtas Buksvarus.lt siūlomas Bio Cleaner 100 valiklis, kuris atsižvelgiant į atsiradusią problemos dydį yra skiedžiamas tam tikru vandens santykiu. Naftos produktų valiklis suveikia vos per 30 minučių ir turi ilgalaikę išliekamąją poveikio angliavandenilio produktams poveikį. Tad dyzelino dėmes išvalysite itin greitai ir saugiai dėl savo kieme esančių augalų, po jį bėgiojančių gyvūnų, žaidžiančių vaikų.

Naftos produktų valymo proceso eiga nuotraukose

Aukščiau nuotraukose matoma 8 metų senumo dėmė kiemo kampe. Ji šilo ir šalo bei drėko ir džiūvo daug metų. Ten ne tik tepalai, bet ir variklio alyva bei dyzelinas. Todėl bendras mišinys pradėjo savininkui kelti neramumą dėl dėmės išvalymo. Akivaizdu, kad pats jis to padaryti nepajėgė. Be to, jis išbandė kone daugelį naftos produktų valiklių iš specializuotų parduotuvių. Kol galiausiai atrado Bio Cleaner 100 ir neturėdamas kur trauktis užsisakė 1 litrą. Jis liko nustebę priemonės efektyvumu, kai iki to bandė visas chemines priemones, kurios akivaizdu nebuvo veiksmingos, bet tuo pačiu dar ir kenkė kiemo florai bei faunai.

Neskaitęs mūsų rekomendacijų ir norėdamas kuo greičiau pašalinti šią dėmę ant dėmės buvo užpiltas neskiestas koncentratas – naftos valiklis Bio Cleaner 100. Po valandos ar kelių kiemo savininkas tiesiog nuplovė valiklį ir nustebo, kad būtent toje vietoje pasirodė 2 jo valikliu padengtos trinkelės. Jos buvo beveik švarios ir kaip jis tvirtino, jei būtų pakartojęs dėmės valymo procesą, tai greičiausiai trinkelės būtų kaip ką tik išklotos meistrų.

Taigi, jei ieškote itin greito naftos produktų dėmių valiklio nuo trinkelių, atraskite koncentruotą naftos produktų valiklį iš Buksvarus.lt – Bio Cleaner 100. Svarbu žinoti, naftos produktų valiklis Bio cleaner 100 yra biologiškai skaidus.

Kontaktai:

MB IT Turas

Į.k. 303142883

PVM kodas: LT 100008039618

Rambyno g. 20, Klaipėda

Swedbank sąsk. LT257300010136813838

Mob.tel.: +37067726777

El. paštas: info@buksvarus.lt

Didmena: didmena@buksvarus.lt

Talpiname SEO straipsnius

About the author