įtempiamos lubos

Įtempiamos lubos – praktiškas pasirinkimas

Įtempiamos lubos. Praktiška ir pigesnė galimybė paslėpti visus kiekvienos erdvės lubų trūkumus. Todėl kiekvienas pirkėjas, kuriam buvo sumontuotos lubos su PVC plėvele ar specialiu medžiaginiu audiniu džiūgauja ir laiko pasirinkimą geriausiu savo sprendimu.

Įtempiamos lubos

LubuMenas.lt teikia profesionalias įtempiamų lubų montavimo paslaugas visoje Lietuvoje, ne tik Vilniuje ir Kaune. Todėl įtempiamos lubos LubuMenas.lt yra vertinamos neribotame vartotojų rate. Didelį užsakovų ratą lemia ne didelė ir plati įtempiamų lubų reklama, bet teigiami kriterijai, kuriuos gali įvertinti patys LubuMenas.lt paslaugų užsakovai.

Naudinga pasidomėti:

Įtempiamų lubų rūšys

Kadangi tokių lubų rūšių yra kelios, su jomis naudinga susipažinti. Tai leis efektyviau ir praktiškai greitai išsirinkti.

  • Matinės lubos – puiki galimybė derinti interjerą priimant geriausius techninius bei spalvų derinius. Ant matinių lubų galima, naujausių technologijų dėka galima užkelti bet kokį atvaizdą, ornamentą ar nuotrauką. Tai laikui nepavaldžios lubos, suteikiančios laisvę sprendimams. Štai kodėl įtempiamas lubas iš LubuMenas.lt renkasi daugelis pasidomėjęs jomis;
  • Blizgios lubos iš PVC primena lakuotą ar veidrodinį paviršių, kuris atspindi šviesos šaltinius įvairiais kampais. Prabangą ir dizaino išskirtinumą pasirinkę užsakovai lieka nustebinti greitai LubuMenas.lt įtempimo darbu bei lubų kokybe. Tokios konstrukcijos įtemptos lubos netrūkinėja ir neskyla;
  • Satininės lubos – paviršiumi, kuris tik dalinai atspinti šviesą. Jei praktikoje teko susidurti su satino medžiaga, įtempiamų lubų LubuMenas.lt paviršius yra panašus į šį auginį. Ne paslaptis, kad būtent dėl tokių panašumų lubos ir buvo pavadintos satininėmis. Tokios lubos dažniausiai montuojamos tamsesnėse erdvėse, kurioms suteikia daugiau jaukumo: koridoriuose, vaikų kambariuose, miegamajame, virtuvėje ar svetainėje;
  • Medžiaginės lubos – patvarus sprendimas, kuris primena dažytas ir prabangiai atrodančias lubas;
  • Lubos su nuotrauka – jau minėjome, kad ant matinių lubų plėvelės galima užkelti nuotrauką derančią prie interjero;
  • Pusiau skaidrios lubos – blankesnio apšvietimo ar pritemdytos aplinkos sukūrimui bet kurioje patalpoje.

Įtempiamų lubų kainos

Naudinga žinoti, kad įtempiamų lubų kainos skiriasi ne tik nuo atstumo, kurį privalo įveikti LubuMenas.lt meistrai, bet ir medžiagos rūšies bei patalpų dydžio. Kaip pavyzdį galima paminėti namų ar biuro koridorių, kurių plotas nebus vienodas. Žinoma, kad didesnis lubų plotas kainuos brangiau už daugiabučio koridoriaus darbų. Tačiau lyginant kainas bendrame paslaugų atlikimo spektre, renkantis lubas visoms turimoms erdvėms galima išsireikalauti ir nuolaidų, kurios sumažins 1 kvadratinio metro LubuMenas.lt įtempiamų lubų kainą. Todėl renkantis įtempiamas lubas naudinga įsivertinti ne tik savo biudžetą, bet ir paslaugą visose erdvėse kas padės išsirinkti geriausias.

Įtempiamos lubos – praktiškas pasirinkimas

Taigi, kaip galima suprasti, įtempiamų lubų pliusai leidžia išsirinkti ne tik geriausias lubas mažesne kaina, bet ir sutaupyti nemažai laiko. Jei iškilo klausimų, kas tikrai įvyks, visada galima pasikonsultuoti su savo darbą išmanančiais LubuMenas.lt profesionaliais specialistais.

Kontaktai

Adresas: Kalvarijų g. 125, Vilnius

Telefonas: +370 647 47647

El. paštas: info@lubumenas.lt

Interneto svetainė: Lubumenas.lt.

Straipsniu talpinimas

About the author