Kaip išnaikinti pelėsį namuose

Koks pelėsio valiklis geriausias?

Koks pelėsio valiklis geriausias? Namuose pastebėjote pelėsį? Nedelsiant imkitės priemonių – šis nekviestas svečias pats tikrai „neišsikraustys“, o delsiant, situacija tik blogės. Pelėsis yra žalingas ne tik dėl estetinio poveikio vidaus apdailos medžiagoms, baldams ar drabužiams, bet ir sveikatai. Pelėsio valikliai – pirmoji pagalba, kuri padeda efektyviai spręsti pelėsio problemą, tačiau jų gausa tokia didelė, kas pasirinkti gali būti sunku. Apžvelkime pagrindines valiklių rūšis.

Koks pelėsio valiklis geriausias?

Purškiamas pelėsio valiklis

Aerozolinį pelėsio valiklį itin patogu naudoti: tereikia užpurkšti priemonės ant pelėsio pažeistų paviršių ir luktelėjus tą paviršių nuvalyti. Tokios pelėsio naikinimo priemonės pasižymi antiseptinėmis ir dezinfekcinėmis savybėmis, kurios užkerta kelią pelėsio plitimui. Deja, jos nėra pačios efektyviausios, nes dėl aerozolinės formos priemonė greičiau išgaruoja.

Naudinga pasidomėti:

Skystas pelėsio valiklis

Tai viena dažniausiai naudojamų priemonių, kuri efektyviai veikia įvairių rūšių pelėsius. Tiesa, pelėsio valikliai skiriasi savo sudėtimi, tad prieš naudodami perskaitykite instrukciją ir įsitikinkite, kad pasirinkta priemonė nesugadins valomo paviršiaus. Valikliai gali būti skirti įvairiems paviršiams, tad į tai pravartu atkreipti dėmesį.

Pramoninis pelėsio valiklis

Vadinamieji pramoniniai pelėsio valikliai pasižymi didesne koncentracija ir dažniau yra naudojami dideliems pelėsio pažeistiems plotams valyti. Toks pelesio valiklis dažniausiai yra skiedžiamas, o prieš ją naudojant būtina paruošti paviršių – nuvalyti ir pašalinti matomą pelėsį. Tiesa, nors šio tipo valikliai yra labai koncentruoti, dažniausiai valymą prireikia kartoti keletą kartų.

Naminis pelėsio valiklis

Daugelis vis dar pasitiki naminėmis priemonėmis. Kovoti su pelėsiu padeda actas, soda, baliklis ir kt. Reikia pripažinti, kad šios priemonės tikrai turi savybių, kurios užkerta kelią daugintis grybeliui, tačiau jų veiksmingumas abejotinas. Visų pirma, naminės priemonės turi kitą paskirtį, todėl valant paviršius galima padaryti daug žalos. Pavyzdžiui, valgomoji soda yra abrazyvi, tad pelėsį galbūt ir nuvalys, tačiau paliks kitų žymių. Susidūrus su pelėsio problema, rekomenduojama namines priemones atidėti į šalį – tik profesionalus pelėsio valiklis yra naikinimo priemonė, kuri gali saugiai ir efektyviai išspręsti problemą.

Koks pelėsio valiklis geriausias? – Taisyklingas naudojimas – svarbu

Pasirinkite pelėsio valymo priemonę pagal problemos mastą ir pažeisto paviršiaus tipą. Prieš imdamiesi darbo, visada atidžiai perskaitykite instrukciją – tai labai svarbu, nes neteisingai naudojama priemonė negalės atlikti savo darbo, gali palikti dėmių. Taip pat visada dėvėkite pirštines ir venkite valiklio įkvėpti – jame gali būti toksiškų sudedamųjų dalių, kurios kenkia organizmui.

Koks pelėsio valiklis geriausias – sprendžia vartotojai

Kadangi pelėsis namuose yra pavojingas, naudinga jį išnaikinti nuo pagrindų. Jei kyla klausimų galima drąsiai pasikonsultuoti su specialistais pasirenkant geriausią pelėsio valiklį.

Kontaktai:

Mob.tel.: +37067726777

El. paštas: info@buksvarus.lt

Nustokite ieškoti ir nuolat kovoti, pradėkite atrasti – Buksvarus.lt

SekmesGarantas.lt

About the author