Kačių nagų  žymės ant jūsų baldų

Kačių nagų  žymės ant baldų – kaip to išvengti?

Kačių nagų žymės ant baldų. Tie, kurie augina kates, ko gero, puikiai jau žino, ką reiškia matyti nagų žymes ant baldų. Visgi, dėmesį verta atkreipti į tai, kad kačių nagų žymės jūsų baldų tikrai nepuošia ir netgi gali pažeisti jų struktūrą. Nors yra nemažai įvairių būdų, kai pašalinti kačių nagų žymes nuo baldų, ko gero, kiekvienas auginantis kates sutiks, kad visgi  pats geriausias variantas – apskritai tų nagų žymių neišvysti ant baldų. Ar tai yra įmanoma? Ką daryti, kad jūsų augintinės nagų žymės neatsirastų ant ne vieną šimtą eurų kainavusių baldų? Gera žinia ta, kad tikrai egzistuoja ne vienas sprendimas, kurį galite rinktis.

Kačių nagų  žymės ant baldų

Kačių nagų žymės ant baldų

Vienas iš būdų, leisiančių išvengti kačių nagų žymių ant jūsų baldų, yra labai paprasta ir beveik nieko nekainuojantis: tiesiog baldų kojeles ar tas jų vietas, į kurias savo nagus galąsti mėgsta jūsų katė, apvyniokite lipnia juosta ar čežančiu popieriumi ir galėsite būti tikri, kad problemos nebeliks, nes galąsti nugus į lipnia juosta apsuktą baldą yra tiesiog neįmanoma, o čežančio popieriaus skleidžiamas garsas, jūsų augintinei tikrai nepatiks. Taigi, bus išvengta nagų žymių ant jūsų baldų.

Paprastas ir praktiškas sprendimas

Dar vienas sprendimas, kuris irgi padės išvengti šios problemos, yra labai paprastas. Tai – draskyklės katėms. Kad užtikrintumėte geriausią rezultatą, kiekvienoje patalpoje, kurioje lankosi jūsų katė, laikykite bent po vieną draskyklę. Jos pagamintos iš specialių medžiagų, todėl tikrai pateisint jūsų katės poreikį pagaląsti nagus, o jus galėsite būti visiškai ramūs – baldai išliks puikios būklės. Šiandien jos yra gaminamos įvairių dizainų bei dydžių, todėl tikrai rasite geriausiai jums tinkančią. Tiesa, svarbu akcentuot dar ir tai, kad jei lipnia juostele ar čežančiu popieriumi apvynioti baldai neatrodo laba estetiškai ir nepuošia namų, tai draskyklės katėms yra labai stilingos ir tikrai papuoš jūsų interjerą. Tačiau ir tai dar ne viskas: verta pabrėžti, kad šiandien taip pat jau galite įsigyti ir draskyklę – gultą. Tai reiškia, kad jūsų augintinė, turės galimybę ne tik pagaląsti savo nagus, bet ir prigulti.

Kačių nagų žymės ant baldų galima išvengti

Dar vienas sprendimas, kuris taip pat padės išvengti nagučių žymių ant jūsų baldų, yra erdvės apribojimas. Jei pastebėjote, kad katė ypač dažnai galanda savo nagučius, kuo dažniau ir  ilgiau ją laikykite tokioje erdvėje, kurioje esantys objektai pagaminti iš galandimui atsparių žaliavų.

Taigi, kaip matyti, nagučių žymės ant baldų, tikrai nedžiugina šeimininkų, tačiau yra ne vienas būdas, kaip tai galima išspręsti.

Talpinami SEO straipsniai

About the author