Per kiek laiko parduodamas butas

Per kiek laiko parduodamas butas?

Per kiek laiko parduodamas butas. Šiuolaikiškos galimybės parduoti butą greičiau yra naudingos. Kai kurie renkasi brokerių paslaugas, kiti bando parduoti patys. Tačiau neturint pardavimo patirties akivaizdu, kad tam tikrą laiko tarpą teks sugaišti. Todėl naudinga sužinoti per kiek laiko parduodamas butas ir kas įtakoja trukmei.

Per kiek laiko parduodamas butas

Per kiek laiko parduodamas butas

Sėkmę atbaido netinkama kaina

Vienas pačių paprasčiausių ir greičiausių būdų buto kainai nustatyti – remtis kitų pavyzdžiu. Šiuo būdu naudojasi didžioji dalis žmonių, kuriuos domina butų pardavimas. Savarankiški nekilnojamojo turto pardavėjai vengia naudotis specialistų paslaugomis – taip sutaupomi keli tūkstančiai litų. Tačiau toks sprendimas gali būti rizikingas.

Siekiant nustatyti parduodamo buto kainą, tereikia pasidairyti po skelbimų tinklalapius. Čia galima pasinaudoti paieška. Randami panašios būklės, tame pačiame arba aplinkiniuose rajonuose, tame pačiame aukšte esantys būstai. Atrodo, viskas paprasta. Tačiau labai dažnai pardavėjų norai nesutampa su rinkos kainomis. Jie nepagrįstai pakelia arba nuleidžia kainą. Pirmuoju atveju dažnai pirkėjai net nesidomi nauju skelbimu. Jei didmiesčio rajonas nėra laikomas prestižiniu, o buto nuotraukos atskleidžia prastą būklę, potencialūs pirkėjai gali jaustis apgauti.

Pirkėjai tikisi įsigyti pigiau

Panašiai yra ir antruoju atveju. Žinoma, pagrindinis pirkėjų siekis yra nusipirkti gerą butą už kuo mažesnę kainą. Todėl atrodo, kad žymiai pigesnių butų pardavimas turėtų būti sėkmingas. Vis dėlto kai kaina yra itin žema, tai taip pat gali kelti įtarimų. Net jei nuotraukose matomos tvarkingos, suremontuotos patalpos, pirkėjams gali atrodyti, kad kažkas yra nuslepiama. Tai gali būti ir nemalonūs kaimynai, ir prastos susisiekimo galimybės. Norėdami išvengti tokios rizikos, pardavėjai turėtų pasidomėti ir realiomis rinkos kainomis (galbūt aukštos kainos atspindėjo pardavimo bumą?), kaimynų patirtimi. Taip pat siekiant sėkmės, derėtų tinkamai įvertinti buto būklę.

Maloni aplinka – malonus gyvenimas

Nusprendus parduoti butą, norisi tai padaryti kuo greičiau. Tačiau skubėjimas tokiu atveju atsiperka labai retai. Juk retas pirkėjas nori įsigyti apšiurusias, netvarkingas patalpas. Todėl aplaidumas yra viena didesnių klaidų, dėl kurių butų pardavimas būna nesėkmingas.

Norint sėkmingai (greitai ir nepigiai) parduoti būstą, verta prieš tai į jį investuoti šiek tiek pastangų ir pinigų. Visų pirma derėtų jį visą sutvarkyti. Parduodamame bute neturi likti jokių dulkių, purvo ar nereikalingų, ne vietoje padėtų daiktų. Asmeninius daiktus patartina supakuoti, sudėti į spintas. Derėtų išvalyti langus, išplauti duris, spinteles, grindis ir kitus paviršius. Švara – tai ženklas, reiškiantis, kad tokiame bute gyventi jauku ir miela.

Per kiek laiko parduodamas butas – Nedidelis remontas

Kai kuriais atvejais verta pasirūpinti ir nedideliu remontu. Pavyzdžiui, galima perdažyti nublukusias sienas, aptrupėjusias lubas. Tai taip pat padės sudaryti tvarkos ir jaukumo įspūdį. Patartina naudoti kuo šviesesnius dažų atspalvius. Ryškūs tonai gali patikti ne visiems, o štai šviesios spalvos vizualiai praplečia, atveria erdvę. Gali prireikti ir pakeisti ar atnaujinti tam tikrus daiktus. Pavyzdžiui, apie saugumą pirkėjams aiškiau sufleruos ne medinės, o šarvo durys. Jei butas parduodamas kartu su baldais, maloniai nuteiks nauji šviestuvai arba kėdės.

Per kiek laiko parduodamas butas – nedidelės investicijos

Investavus net ir nedidelę sumą pinigų, butų pardavimas nebeatrodys neįveikiama užduotimi. Tereikia pasirūpinti tinkama kaina, maloniai sutikti potencialius pirkėjus, papasakoti apie didžiausius buto privalumus, ir tikslas bus pasiektas žymiai greičiau.

SEO tekstu rasymas

Talpinimas

About the author