Ar alkoholio vartojimas kenkia dantims

Ar alkoholio vartojimas kenkia dantims

Ar alkoholio vartojimas kenkia dantims. Ieškodami informacijos apie dantų sveikatą ir priežiūrą atradome nemažai naudingų http://omnidenta.lt/ odontologijos klinikos straipsnių. Atkreipiamas dėmesys ir į alkoholio vartojimo poveikį dantų sveikatai.

Ar alkoholio vartojimas kenkia dantims

Ar alkoholio vartojimas kenkia dantims

Aktualijos

Alkoholio tema visuomenėje gana dažnai gvildenama. Vis dažniau pasigirstant kalboms apie įvairius draudimus viena žmonių grupė suklūsta ir reaguoja neigiamai, o kiti žmonės valdžios planus palaiko. Iš pastarosios grupės atstovų būtų galima sužinoti apie alkoholio žalą. O kaipgi alkoholis veikia dantis? Ar jiems pakenkiama?

Naudinga pasidomėti:

Ar alkoholio vartojimas kenkia dantims – Taip, kenkia

Šiuo straipsniu veikiau stengiamės ne suintriguoti, o informuoti, tad iš karto, netempdami gumos atskleisime: kai kurie negalavimai pasireiškia būtent dėl svaiginimosi įpročių.

Specialistai atpažįsta danties trūkumą dar prieš skausmo atsiradimą

Specialistai interneto svetainėje http://omnidenta.lt/ rašo apie tai, kaip atpažinti simptomus. Pabrėžiama, kad alkoholio poveikį dantims galima atpažinti dar prieš skausmo atsiradimą. Remiantis šia mintimi patvirtinama puikiai žinoma tiesa: reguliarūs vizitai pas odontologą užkerta kelią įvairioms dantų problemoms.

Emalis, spalva, sausumas

Iš emalio, spalvos ir sausumo galima šį tą spręsti.

Didelėje dalyje alkoholinių gėrimų yra medžiagų, kurios graužia dantų emalį. Nelabai malonu, tiesa? Padidėja dantų jautrumas, o kartu ir pažeidžiamumas. Alkoholyje nemažai ir cukrų, kurie taip pat nėra gerą dantų būklę lemiantis veiksnys.

Alkoholiniai gėrimai lemia ir dantų spalvos pokyčius. Gana daug kur rašoma, kad dantis ypač dažo raudonas vynas. Tačiau ne tik jis yra „kaltininkas“. Brendis ar konjakas šiuo požiūriu taip pat turi neigiamos įtakos. Spalvos pasikeitimai gana greiti, neprireikia net didelio gėrimo kiekio. Tad jeigu balinamasi dantis ir vėliau nevengiama alkoholio, tuomet gražios šypsenos rezultatas nebus toks ilgalaikis, kokio tikimasi.

Dėl alkoholio vartojimo burnoje sumažėja seilių. Tai lemia lėtesnę burnos medžiagų apykaitą. Tad „viena kita taurelė“ iš tiesų yra nekoks išbandymas sveikatai.

Ne tik skausmas, bet ir minėti dalykai leidžia nuspėti artėjančius dantų negalavimus. Tačiau kartais pastebėti gana sudėtinga.

Dėmesio ypač verta ši http://omnidenta.lt/ puslapyje pateikta mintis: ALKOHOLINIAI GĖRIMAI GALI IŠ ORGANIZMO GREITAI PAŠALINTI MEDŽIAGAS, KURIOS ITIN REIKALINGOS DANTŲ SVEIKATAI. Minimas kalcis, cinkas, magnis, kalis, vitaminas A ir netgi visi B grupės vitaminai.

Beje, specialistai akcentuoja, kad jautrūs tampa ne tik dantys, bet ir dantenos, o tai laikui bėgant gali virsti parodontoze. O ši liga, kaip žinote, susijusi su dantų netekimu.

Ar alkoholio vartojimas kenkia dantims? Akivaizdu, kad taip.

Straipsniu talpinimas SEO

About the author