Gydytojai - Jums kartais ne apendicitas

Gydytojai – Jums kartais ne apendicitas?

Gydytojai – Jums kartais ne apendicitas. Jeigu trečią nakties jums pakilusi temperatūra, o maudžiantį pilvą maigo trys susirūpinę gydytojai – tikėtina, galvoja jie visi tą patį: ar tik jums, ponia, ne apendicitas? Kas per velnias ta trumpa pilve pūliuojanti uodegėlė, kaip laiku atpažinti simptomus ir su kuo jų geriau nemaišyti? Ar gydytojai homeopatai Vilniuje gali vien žolelėmis išgydyti apendicitą? Ar gydytojai proktologai turi čia kozirius, ar tik tuščias kortas? Kas kam kur ir kaip? Apie visa tai – išsami informacija. Tad susipažinkite su savo jau išoperuotu arba jumyse tebegyvenančiu kaimynu – apendicitu.

Gydytojai – Jums kartais ne apendicitas

Pirmieji požymiai

Kaip sako gydytojai, pirmieji požymiai gali būti sumišę su antraisiais požymiais, tad simptomų seka ne visuomet yra nuosekli. Vienas iš pirmųjų požymių, pasireiškiančių esant apendicitui, tai pakylanti kūno temperatūra. Kodėl gi ji pakyla ? – paklaustų gydytojai proktologai Vilniuje chirurgo. Ir gautų atsakymą tokį: temperatūra pakyla, nes jūsų ilgosios žarnos ataugoje, apendicite, prasideda uždegimas. Temperatūra visada išduoda prasidedančią kovą jūsų organizme. Tai imunitetas, baltieji kraujo kūneliai ir visa kūno kariuomenė kovoja su virusu, vyksta įtempta kova.

Deja, kad ir kaip gydytojai homeopatai Vilniuje tokiais atvejais jums lieptų stiprinti imunitetą žolelėmis, jis vis dėlto pralaimėtų kovą. Mat vienintelis apendicito gydymas yra chirurginis, ir jokiais kitais būdais gydytojai jo išgydyti negali.

Kiti simptomai, tai pykinimas, vėmimas. Akivaizdu, kad šis tas vyksta jūsų žarnyne, todėl keičiasi ir jo funkcijos. Kartais žmonės galvoja, kad jie tiesiog apsinuodijo pasenusiu maistu, arba pasigavo kokį nors virusą, tačiau iš tiesų, kaip patvirtina gydytojai, blogą savijautą sukelia apendicito uždegimas. Na ir žinoma, kitas veiksnys, kurio dažniausiai gydytojai nepražiūri, o jį laiko lemtingu – tai pilvo skausmas. Skausmas būna pilvo apačioje, dešinėje pusėje, gali plisti ir į kitas pilvo dalis, tą pastebėtų net gydytojai oftalmologai.

Tyrimai

Jums pajutus tokius simptomus, reikia nedelsiant vykti į ligoninės priėmimą arba kviestis greitąją pagalbą į namus. Tyrimai jums bus atliekami, kaip įprasta tokiais atvejais. Pirmiausiai gydytojai (atsiliepimai apie jį būtų geri ar blogi) jums lieps atsigulti ant nugaros bei sulenkti kojas per kelius. Tada jums bus paspaudinėjamas pilvas, ir skausmingos ir neskausmingos dalys. Jeigu skausmas per pilvą nuvilnija būtent iš tos vietos, kur yra apendicito židinys, jeigu jis pasireiškia stipriau tada, kai gydytojai homeopatai atleidžia pirštus – tai greičiausiai apendicitas. Taip pat būsite paprašytas ir pašokinėti ant vienos kojos – nesijuokite iš tokio metodo, jis paprastas, tačiau veiksmingas. Jeigu jums apendicitas, tikrai jausite nepakeliamą skausmą sulig kiekvienu šuoliuku.

Toliau jums bus atliekamas kraujo tyrimas. Beje, jeigu mėgstate keliauti, ir vis dar nesate operavęs apendicito, tai būtinai apsidrauskite kelionių draudimu. Tarkime, gydytojai Izraelyje, neturint sveikatos ir gyvybės draudimo, jums kaip reikiant paplonintų piniginę. Tad, grįžkime prie kraujo tyrimo. Iš jūsų venos bus skubiai paimamas kraujas ir atliekami tyrimai. Galbūt esate girdėję tokius pasakymus, kaip kad „geras kraujas“, arba „jūsų kraujas labai blogas“. Iš tiesų, tai nereiškia, jog jūsų kraujyje yra arba nėra kažkokių nuodų, kas kraują darytų kokybišku arba nekokybišku. Tai tiesiog reiškia, kad kraujyje pakitęs įprastas dalelių skaičius, kuris ir rodo apie pakitimus jūsų visame organizme.

Net gydytojai dermatologai Vilniuje pasakytų, jog padidėjęs leukocitų kiekis kraujyje reiškia tą patį, ką ir padidėjusi kūno temperatūra – yra kažkokia infekcija ar uždegimas, organizme vyksta mūšis. Jeigu visgi skausmo priežastys lieka neaiškios, tuomet jus turi apžiūrėti gydytojai ginekologai Vilniuje – galbūt jums trūko cista arba prasidėjo negimdinis nėštumas.

Talpinimas

About the author