Kalėdinės dovanos

Kalėdinės dovanos: ką žinoti prieš perkant?

Kalėdinės dovanos. Laikotarpis prieš Kalėdas – dovanų pirkimo metas. Vieni žmonės tuo ima rūpintis likus kokiai savaitei iki gražiausių žiemos švenčių, o paskutinių akcentų ieško prieš pat Kalėdas. O štai kiti dar neatėjus lapkričiui pradeda dairytis, kuo gi šiais metais nustebinti artimuosius. Visgi, kiekvienais metais išrinkti originalią ir praktišką dovaną darosi vis sunkiau. Taigi, pakalbėkime, ką reiktų žinoti, prieš leidžiantis į kalėdinių dovanų paiešką.

Kalėdinės dovanos

smagios kalėdinės dovanos

Ko geriau nedovanoti arba išmokite klausyti

Tikriausiai daugelis yra susidūrę su situacija, kai kalėdinės dovanos idėja netikėtai „šauna“ į galvą, tačiau nereiktų apsidžiaugti per anksti, nes nupirkus crazy dovaną ir visko gerai neapgalvojus, galima labai stipriai nuvilti jos gavėją. Turbūt pirmiausias atrankos kriterijus – pabandyti prisiminti, ar žmogus, kurį sveikinsite, nėra šnekėjęs apie dovanas. Galbūt kada nors jis užsiminė, kad nenorėtų gauti puodelio? Arba kad trejus metus iš eilės gavo šlepetes ir tikisi, kad bent šiais metais tradicija pasikeis?

Naudinga pasidomėti:

Atsakingas pasirinkimas

Kalėdinės dovanos reikalauja atidumo, nes kitaip pirkinys netikslingas ir gal netgi nesaugus. Neverta dovanoti to, kas netinka konkrečiai amžiaus grupei. Pavyzdžiui, dešimtmečiui nepirksite losjono po skutimosi, o senjorai tik retais atvejais norėtų gauti ausines. Jeigu renkate žaislą vaikui, perskaitykite, kas rašoma ant pakuotės. Nes dešimties metų vaikas veikiausiai neapsidžiaugs gavęs konstruktorių, skirtą šešiolikmečiams ir vyresniems. O kalbant apie dar mažesnius vaikus, ant pakuotės nurodoma amžiaus grupė labai svarbi dėl saugumo – vyresniems skirti žaislai gali būti su smulkiomis detalėmis.

Ką dovanojote?

Kad kalėdinės dovanos išrinkimas neapsunktų, verta pabandyti prisiminti, ką jūs esate dovanoję. Jei pernai ir užpernai bičiuliui įteikėte kvepalus, šiais metais geriau sumąstykite ką nors naujo.

Kaip reziumuoti? Kalėdinės dovanos skatina pernelyg daug sukti galvą ar kaip tik jų paieška įdomi ir nevarginanti? Galima teigti, jog atsižvelgus į tai, ko nedovanoti, sprendimas priimamas lengviau. O pabaigoje – dar vienas dėmesio vertas patarimas. Pagalvokite, kokia dovana pradžiugino jus. Ar panaši dovana nepradžiugintų ir jūsų draugo? Nors žmonių pomėgiai skiriasi, neprošal apsvarstyti tokį variantą.

Talpinamas SEO straipsnis

About the author