sportiniai kostiumai

Sportinis kostiumas – daugiau nei treningas su trimis juostelėmis

Sportinis kostiumas. Sakoma, jog nėra blogo oro, o tik netinkama apranga. Posakį galima pakreipti ir kita linkme: visi rūbai yra geri, tereikia tinkamos vietos bei progos šiais apsirengti. Štai dėl šios priežasties verslininkai į svarbius susitikimus keliauja „apsikarstę“ kaklaraiščiais bei solidžiais kostiumais, o sportiniai kostiumai savo vietą atranda ne tik treniruoklių salėje, bet ir laisvalaikiu. Neabejotinai kiekvienas vyras net keletą šios rūšies rūbų turi savo spintoje, o jei garderobas skurdus, —————-.lt kolektyvas siūlo pasidairyti po platų sportinių kostiumų asortimentą ir išsirinkti tinkamiausią modelį.

Sportinis kostiumas

sportinis kostiumas

Faktą, jog sportiniai kostiumai – kone vienas patogiausių rūbų, patvirtins kiekvienas, bent kartą pastarąjį dėvėjęs. Visgi šie drabužiai visuomenėje yra susiję su tam tikrais stereotipais, skatinančiais kai kuriuos vyrus pastarųjų vengti (ar klusniai klausyti taip elgtis liepiančios antrosios pusės). Prieš keletą metų tarp neaiškios reputacijos tipų buvo itin populiarūs vadinamieji treningai su trimis juostelėmis, pagaminti iš sintetinės, šiugždančios medžiagos. Tokių „puošeivų“ galima pamatyti ir šiandien, tačiau jau gerokai mažiau – mada pasikeitė (visgi, kaip žinia, mados tendencijos linkusios kartotis, tad gal ir toks įvaizdis netruks išgyvens renesansą). Nepaisant to, kai kurie sportinius kostiumus vis dar klaidingai sieja su aprašytu liūdnu vaizdeliu ir šio rūbo kratosi. Visai be reikalo. Kaip minėjome, kiekvienas rūbas turi būti pritaikytas atsižvelgiant į konkrečią progą: sportinis kostiumas bažnyčioje – nuteista, identiškas rūbas poilsiaujant gamtoje – išteisinta.

Naudinga pasidomėti:

Kokybiški gaminiai

Aišku, minėtų šiugždančių kostiumų pirkti niekas nesiūlo: prekyboje siūlomi sportiniai kostiumai, pagaminti iš kokybiškos, patvarios ir, svarbiausia, kūnui malonios medžiagos. Šio tipo rūbai dažniausiai derinami su aktyviu laisvalaikiu, kurio metu prakaitas liejasi laisvai, tad paminėtos audinio savybės yra labai svarbios. O ir vaizdelis žvelgiant į rūbą iš šalies yra visiškai kitoks: nereikia būti profesionalu, jog pastebėtum, kuri medžiaga yra pigi, vienkartinė, o kuri – ilgaamžė. Tad, renkantis sportinį kostiumą, rekomenduojama nesusigundyti stebėtinai maža kaina: užtenka vos kelių skalbimų ir toks „lobis“ greitai praranda savo prekinę išvaizdą. Geriau investuoti didesnę sumą į kokybišką, ilgai tarnaujantį ir patogumu džiuginantį vyrišką sportinį kostiumą, kuriam tikrai neteks dūlėti spintoje.

Straipsniu talpinimas

About the author