Nagų dizaino gaminiai su aistra

Nagų dizaino gaminiai su aistra profesionalams ir mėgėjams

Nagų dizaino gaminiai su aistra. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, profesionalas, privatus naudotojas, turite nagų studiją ar savo gyvenimą norite susieti su šia sritimi – mes būsime Jūsų kompetentingas partneris. Dabar išsipildys Jūsų nagų dizaino (nails design) norai, nes mūsų internetinėje parduotuvėje yra daugiau kaip 6000 populiarių gaminių iš kokybiškų prekinių ženklų kolekcijų, pavyzdžiui, YOUMAXX, American Line, KONAD, Euro-Line, Vylet-Nails, Hartmann, Lavera, NAIL-EON, Promed.

Nagų dizaino gaminiai su aistra

Daugiau kaip 150 000 privačių klientų ir 15 000 verslo įmonių, pavyzdžiui, nagų studijų ir internetinių parduotuvių, jau pasitiki mūsų paslaugomis, kompetentingais patarimais ir gaminiais, kuriuos mes neaukštomis kainomis siūlome tarptautiniu mastu. Pas mus galite užsisakyti prekių be nustatytos mažiausios užsakymo vertės, kad nagų priauginimas nesudarytų Jums didelių išlaidų ir Jūsų geliniai nagai, akriliniai ar priauginti nagai iš LED gelio, akrilo ar stiklo pluošto, papuoštais atitinkamais nagų dailės elementais trauktų susižavėjimo žvilgsnius.

Parduotuvėje – viskas

Mūsų parduotuvėje bet kuriai nagų modeliavimo technikai rasite paprastai ir gerai apdorojamų nagų gelių, motyvų ir skysčių. Mūsų asortimente rasite visko, ko reikia madingam manikiūrui. Šalia patarimų dėl dirbtinių nagų ir manikiūro žnyplių, mūsų dideliame asortimente yra visi gaminiai, kurių reikia meniškam nagų modeliavimui, LED nagų geliai tobuliems nagams, įrankiai priauginamiems nagams, pavyzdžiui, nagų dailės taškavimo įrankiai, teptukai, kuriais tepamas nagų akrilas, ir visos priemonės prancūziškam manikiūrui. Be to, mūsų parduotuvėje rasite makiažo priemonių, kosmetikos, plaukų ir kūno priežiūros gaminių, kvepalų, papuošalų dirbtiniams nagams ir auskarų. Mūsų nagų dizaino parduotuvėje galite įsigyti įrenginių nagų studijai – nuo atskirų prietaisų iki visos nagų studijos įrangos.

Nesvarbu, ar nagus dailinsite namuose ar nagų studijoje, ar savarankiškai atliksite pedikiūro ir pėdų priežiūros procedūras, nebenorėsite atsisakyti daugelio iš šių gaminių.

Nagų dizaino kokybė, kuri įtikina

Mūsų gaminiai ir paslaugos atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl mes būsime Jūsų patikimu partneriu nagų dizaino (nails design) srityje. Mūsų paslaugų kokybės ir patikimumo įrodymas – Trusted Shops GmbH kokybės ženklas. Tikrus klientų atsiliepimus rasite mūsų eKomi profilyje, kur aukso ženklą pasiekėme dėl teigiamų klientų nuomonių.

Mūsų gaminiai tobuliems priauginamiems nagams, pasižymintys tuo, kad kietėjimo metu nesusidaro karštis, yra sertifikuoti ir jų sudėtyje nėra metakrilo rūgšties, kenkiančios natūraliems nagams. Be to, visi nagų priežiūros gaminiai yra pagaminti pagal galiojantį kosmetikos reglamentą, o saugos duomenų lapuose nurodomos sudėtinės medžiagos pagal Tarptautinę kosmetikos ingredientų nomenklatūrą (INCI).

Papildomai prie nagų priežiūros prekių nuo 2013 metų Lietuvoje mes siūlome ekologiškos kosmetikos, makiažo priemonių, kvepalų, plaukų ir kūno priežiūros gaminių.

Dėl viso to ir trejų metų garantijos TÜV Süd patikrintiems prietaisams mes esame pasitikėjimo vertas universalus partneris nagų dizaino ir kosmetikos srityje.

Ne kiekviena pradžia turi būti sunki – mūsų mokymo kursai Jums padės

Dar nei vienas meistras iš dangaus nenukrito. Bet mes galime padėti juo tapti. Jei dar neturite ar mažai turite nagų dizaino ir nagų modeliavimo patirties, gera instrukcija yra svarbi pagalba pakeliui į sėkmę. Pateikiame Jums nuotraukas, paveikslėlius ir instrukcijas Google+ ir Facebook nagų dizaino galerijose. Rubrikoje Mokymas ir instrukcijos siūlome įsigyti mokymo kursų DVD, nemokamai atsispausdinti ir užsisakyti instrukcijas. Be to, mūsų asortimente yra lanksčių mokomųjų pirštų modelių, su kuriais galėsite patogiai praktikuotis.

Mūsų kokybiški gaminiai su Jūsų etikete arba neutralioje pakuotėje

Ar norėtumėte pardavinėti aukščiausios kokybės nagų priežiūros gaminius ir priedus, turėti nuosavą nded prekinio ženklo studiją arba gauti mūsų prekes su savo etikete (privačia etikete), kad galėtumėte naudoti savo studijoje arba pardavinėti savo nagų priežiūros priemonių parduotuvėje? Visa tai yra įmanoma, tai – ne problema. Mes mielai Jums padėsime. Pasinaudokite mūsų verslo klientų zona ir sutaupykite iki 80 procentų. Atsiųskite savo verslo liudijimą ir gausite prieigą. Mes mielai Jums tieksime savo gaminius ir be etikečių, kad galėtumėte juos realizuoti su savo ženklu. Galime pripildyti Jūsų indelius ir buteliukus bei priklijuoti Jūsų etiketę. Viskas yra įmanoma! Mes mielai Jums išsamiai ir kompetentingai patarsime.

Mes palaikysime Jūsų bandymą įkurti savo nagų studiją!

Jūsų žavėjimasis nagų dizainu, manikiūru ir pedikiūru toks didelis, kad savo pomėgį norėtumėte paversti profesija ir planuojate kurti savo verslą? Nuoširdžiai sveikiname su šiuo apsisprendimu. Palepinkite save ir savo klientes kruopščiomis nagų bei pėdų priežiūros procedūromis, profesionaliai nulakuokite, priauginkite ar modeliuokite nagus pagal paskutinį mados klyksmą.

Mes Jums siūlome galimybę, pasimokyti vienoje iš pasaulyje žinomų mūsų partnerių studijų. Iš patyrusių profesionalų galėsite išmokti, kaip atliekami aukštos kokybės nagų dailės darbai, sumodeliuojami geliniai nagai ir akriliniai nagai, efektyviai naudoti nagų laką, sukurti individualų nagų dizainą, sužinosite tobulo prancūziškojo manikiūro profesionalų paslapčių. Po šių nagų dizaino mokymo kursų galėsite drąsiai pradėti savarankišką veiklą.

Turintiems patirties specialistams

Gal Jūs jau mokėtės nagų dizaino ir turite didelės patirties? Nuostabu, tuomet galite pradėti tuoj pat. Atidarykite nagų dizaino studiją su mūsų patentuotais prekiniais ženklais, pavyzdžiui, American Line, Vylet Nails arba Euro-Line. Arba tapkite pati sau viršininke su mobilia nagų studija kaip manikiūro ir priauginamų nagų patarėja, su mobilia pėdų priežiūros studija, pėdų priežiūros mokykla, kosmetikos studija kaip iškviečiama specialistė, kirpėja ar internetinės parduotuvės partnerė ir pasiskirstykite savo laiką taip, kad galėtumėte gerai suderinti darbą ir šeimą.

Studija daug lėšų nereikalauja

Mūsų patarimas Jūsų verslui: atidaryti mobilią studiją paprastai daug lėšų nereikia ir kyla mažiau sunkumų nei atidaryti stacionarią studiją. Tokiai studijai nereikia daug įrangos, nereikia mokėti mėnesinio nuomos mokesčio už komercines patalpas. Be to, mobilios studijos leidžiamos ir nekomercinėse srityse, Jums nereikia užtikrinti savo klientams stovėjimo vietų aikštelėje ir tualeto.

Nesvarbu, kokį variantą Jūs pasirinksite, mes Jums padėsime ir patarsime. Mūsų suteikiama pagalba tokia pat individuali kaip visi natūralūs nagai.

Įvairiose mūsų nagų priežiūros priemonių parduotuvės kategorijose tikrai yra visi Jūsų išsvajoti gaminiai, susiję su nagais, nagų daile (nail art), manikiūru (manicure), nagų dizainu (nails design), Nagų studija įranga bei kosmetika. Viską, ko reikia Jūsų individualiai veiklai, pas mus galite įsigyti iš vienų rankų!

Talpina SEO straipsnius

About the author